«Мілан» — «Торіно» — 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-10 23:45 10 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Мілан» (Італія) та ... «Мілан» — «Торіно» — 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

10 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Мілан» (Італія) та «Торіно» (Турін).

"Мілан" - "Торіно" - 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Мілан" - "Торіно" - 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Мілан» (Італія) — «Торіно» (Турин) — 1:0 (0:0)
Голи: Жиру (62)

Попередження: Г. Гінейтіс (25), Саймон К’єр (32), Алессандро Буонджорно (49), Перр Шурс (68), Н. Радонич (82)

Матч серії А між «Міланом» та «Торіно» завершився перемогою «Мілана» з рахунком 1:0. Обидві команди були рівними протягом більшої частини гри, хоча «Мілан» зміг забити єдиний гол у матчі. Все почалося з повільного старту, оскільки на ранніх стадіях матчу жодна із сторін не створювала явних моментів. Перша картка матчу також припала на 25-й хвилині, коли гравець «Торіно» Г. Гінейтіс отримав жовту картку. Через сім хвилин С. К’яєр з «Мілана» також отримав жовту картку. Потім «Торіно» зробив свою першу заміну в матчі, замінивши Г. Гінейтіса К. Лінетті. Незабаром після цього «Торіно» отримав другу жовту картку, яку отримав А. Буонджорно.

Потім «Торіно» зробив другу заміну в матчі: М. Войвода замінив А. Буонджорно. Гра почала повертатись у бік «Мілана» після того, як вони забили на 62-й хвилині через О. Жиру. Потім «Торіно» зробив третю заміну, замінивши М. Адопо на Ю. Карамо. «Мілан» провів свою першу заміну в матчі: С. Кьяєр був замінений на М. Габбіа. Потім Кларанс Де Кетелер замінив Б. Діас. Потім «Торіно» швидко провів четверту та п’яту заміни: К. Джіджі замінив А. Гравільона, а М. Влашич замінив М. Радонича. Н. Радонич із «Торіно» невдовзі після виходу на поле отримав жовту картку. Потім «Мілан» провів три заміни поспіль, щоб підбити підсумки, випустивши А. Салемакерс замість Д. Калабрія, Д. Орігі замість О. Жиру та Т. Втечі замість С. Тоналі. Потім гра закінчилася перемогою «Мілана» з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Монця» — «Мілан», «Торіно» — «Кремонезе».