«Баварія» — «Бохум» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-11 18:30 11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Баварія» (Мюнхен) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Баварія» (Мюнхен) та «Бохум» (Німеччина).

"Баварія" - "Бохум" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Баварія" - "Бохум" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Баварія» (Мюнхен) — «Бохум» (Німеччина) — 3:0 (1:0)
Голи: Мюллер (41), Коман (64), Гнабрі (73)

Попередження: М. Тел. (79), Ордець (89)

90 хвилин, Гол, Баварія Мюнхен, І. Боймлер У вівторок мюнхенська Баварія грала проти ВФЛ Бохум на Альянц Арені в Бундеслізі. Матч розпочався з досить рівного першого періоду, жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. На перерву команди пішли з рахунком 1:0. Початок другого тайму був вибуховий: мюнхенська «Баварія» вийшла вперед на 41-й хвилині завдяки голу Томаса Мюллера.

Незабаром після цього була жовта картка Джерома Нагельсмана з мюнхенської «Баварії» на 43-й хвилині. Незабаром після цього обидві команди провели серію замін: мюнхенська «Баварія» вивела на поле Альфонсо Девіса замість Мюллера, а «ВФЛ БОХУМ» замінила Патріка Форстера на Корнеліуса Стогера. Карл-Хайнц Коман збільшив перевагу баварців на 64 хвилині після того, як на 60 хвилині його замінив Жоао Канселу. Незадовго до голу мюнхенська «Баварія» замінила Джамаля Мусіалу на Дейлі Блінда, а Еріка Максима Шупо-Мотінга на Марко Тіла. VfL BOCHUM також використав відстрочку для деяких тактичних змін, замінивши Себастьяна Цоллера на Такума Асано, а Крістофера Антві-Аджей на Гордона Холтманна. На 73-й хвилині «Баварії» було призначено пенальті, який Серж Гнабрі реалізував у нижній правий кут воріт. Незабаром після цього на заміну Ібрагімовичу вийшов Лерой Сані. Потім мюнхенська «Баварія» отримала ще одну жовту картку, коли Тел отримав попередження на 79-й хвилині. VfL BOCHUM також отримав жовту картку наприкінці гри, коли Ігоря Ордеця було попереджено. Мюнхенська «Баварія» завершила гру з рахунком 3:0 завдяки голу Івена Баумглера на 90-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Боруссія М» — «Баварія», «Бохум» — «Фрайбург».