«Лестер» — «Тоттенхем» — 4:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-11 19:00 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Лестер» (Англія) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Лестер» (Англія) та «Тоттенхем» (Лондон).

"Лестер" - "Тоттенхем" - 4:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Лестер" - "Тоттенхем" - 4:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Лестер» (Англія) — «Тоттенхем» (Лондон) — 4:1 (3:1)
Голи: Менді (23), Меддісон (25), К. Хіанач (45+4), Харві Барнс (81) — Родріго Бентанкур (14)

Попередження: Родріго Бентанкур (4), Ст.

90 хвилин, Гол, Лестер, Дж. Варді Матч між Лестером та Тоттенхемом проходив на стадіоні Кінг Пауер, і Лестер виграв гру з рахунком 4-1. На 4-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тоттенхема» Р. Бентанкур за фол. На 12-й хвилині матчу гравець команди «Лестер» В. Фаєс отримав таке ж покарання за аналогічне порушення. На 14-й хвилині матчу «Тоттенхем» вийшов уперед після голу Бентанкура. Але незабаром після цього «Лестер» зрівняв рахунок, коли М. Менді потрапив у сітку воріт. «Лестер» ще не закінчив, оскільки Джей Меддісон вивів їх уперед на 25-й хвилині. Потім К. Іхеаначо зробив рахунок 3:1 на користь «Лестера» у перерві між таймами.

Другий тайм відновився тим, що Е. Даєр отримав жовту картку за «Тоттенхем» на 55-й хвилині. Потім через чотири хвилини К. Дьюсбері-Холл отримав жовту картку за «Лестер». «Тоттенхем» зробив потрійну заміну на Р. Бентанкура, П. М. Сарра, П. Порро, Емерсона Ройала та І. Перішіча, Рішарлісона замість 65-ї, 69-ї, 75-ї, 75-ї та 79-ї хвилин відповідно. «Лестер» зробив подвійну заміну: Н. Менді, В. Ндіді та Тете, Д. Прает замінили гравців на 66-й та 77-й хвилинах відповідно. Х. Суттар отримав жовту картку за «Лестер» на 74-й хвилині, перш ніж пізній гол Х. Барнса на 81-й хвилині зробив рахунок «Лестера» 4-1. Дж. Варді забив останній гол у грі на 90-й хвилині, закріпивши перемогу «Лестера».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ман.Юнайтед» — «Лестер», «Тоттенхем» — «Вест Хем».