«Монако» — «ПСЖ» — 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-11 20:00 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Монако» (Франція) та ... «Монако» — «ПСЖ» — 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Монако» (Франція) та «ПСЖ» (Париж).

"Монако" - "ПСЖ" - 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Монако" - "ПСЖ" - 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Монако» (Франція) — «ПСЖ» (Париж) — 3:1 (3:1)
Голи: Олександр Головін (4), Бен Єддер (18), Бен Єддер (45+2) — В. Заїр-Емері (39)

Попередження: Хакімі (71)

Монако виграв свій домашній матч проти Парі Сен-Жермен на стадіоні Луї ІІ з рахунком 3-1. Перший гол у матчі забив А. Головін на 4-й хвилині матчу Ліги 1. В. Бен-Йеддер забив дубль на 18-й та 45-й хвилинах і вивів «Монако» вперед з рахунком 3:0. Незважаючи на гол В. Заїра-Емері на 39-й хвилині, «Парі Сен-Жермен» не зміг зрівняти рахунок. Під час матчу обидві команди зробили кілька замін. У складі «Парі Сен-Жермен» Е. Бітшіабу замінив С. Рамоса на 46-й хвилині, а Д. Перейра та І. Гарбі були обміняні один на одного на 59-й хвилині.

Т. Пембл вийшов на поле замість А. Хакімі на 66-й хвилині, а Вітінія замінив П. Кімпембе на 80-й хвилині. Останньою заміною «Парі Сен-Жермен» був Х. Екітіке на І. Хусні на 80-й хвилині. За «Монако» В.Бен-Йеддера змінив Б.Емболо на 72-му, Е.Бен-Сегір та Т.Мінаміно обмінялися один на одного на тій же хвилині, а А.Головін та І.Якобс замінили один одного на 80-е. м. Зрештою, на останній хвилині матчу М. Камара було замінено Е. Матасо. А. Хакімі отримав жовту картку на 71-й хвилині. Оскільки жодна із команд не змогла змінити рахунок, гра закінчилася перемогою «Монако» з рахунком 3:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Брест» — «Монако», «ПСЖ» — «Лілль».