«Борнмут» — «Ньюкасл» — 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-11 21:30 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Борнмут» (Англія) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Борнмут» (Англія) та «Ньюкасл» (Англія).

"Борнмут" - "Ньюкасл" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Борнмут" - "Ньюкасл" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Борнмут» (Англія) — «Ньюкасл» (Англія) — 1:1 (1:1)
Голи: Маркос Сенесі (30) — Альмірон (45+2)

Попередження: Ентоні Гордон (60), Сміт (74), Ботман (87), Дж. Стівенс (90+7), Джоелінтон (90+5)

Матч між «Борнмутом» та «Ньюкаслом» на стадіоні «Віталіті» завершився внічию, кожна зі сторін забила по голу. Гра почалася яскраво, «Борнмут» виявив творчу ініціативу, внаслідок чого на 30-й хвилині гри було забито М. Сенезі. На тлі шквалу моментів для обох груп команд «Ньюкасл» зрівняв рахунок незадовго до перерви, коли Альмірон сховав свій удар від краю штрафної площі на 45-й хвилині. Усього на 8-й хвилині другого тайму М. Сенезі замінили на К. Мефама у складі «Борнмута». Матч на Vitality Stadium продовжував бути напруженим та напруженим, і обидві сторони заробили кілька жовтих карток за фоли.

Жовті картки були показані А. Гордону з «Ньюкасла» на 60-й хвилині, А. Сміту з «Борнмута» на 74-й хвилині, С. Ботману з «Ньюкасла» на 87-й хвилині та Дж. Стівенсу з «Борнмута» на 90 хвилині. У ході матчу «Ньюкасл» та «Борнмут» продовжували робити заміни: Дж. Уіллок та А. Гордон замінили один одного на 36-й хвилині, «Борнмут» замінив Дж. Ентоні та М. Таверньє на 63-й хвилині, Д. Уаттара та А. Семеньо. змінили один одного на 79-й хвилині, М. Альмірон та Дж. Мерфі замінили один одного на 81-й хвилині та А. Сен-Максимен та Е. Андерсон помінялися місцями на 84-й хвилині; проте жодні героїчні дії на останній хвилині не змогли врятувати гол жодної з команд, і матч закінчився внічию 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Вулверхемптон» — «Борнмут», «Ньюкасл» — «Ліверпуль».