«Валенсія» — «Атлетік» — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-12 00:00 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Валенсія» (Іспанія) та ... «Валенсія» — «Атлетік» — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Валенсія» (Іспанія) та «Атлетік» (Більбао).

"Валенсія" - "Атлетік" - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Валенсія" - "Атлетік" - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Валенсія» (Іспанія) — «Атлетік» (Більбао) — 1:2 (1:1)
Голи: Кастільєхо (17) — Nico Williams (30), Сансет (72)

Попередження: Хьюго Дуро (21), Nico Williams (41), Де Маркос (58), Кастільєхо (61)

Захоплюючий матч між «Валенсією» та «Атлетиком» в іспанській лізі Ла Ліги завершився перемогою гостей з рахунком 2:1 на стадіоні «Місталя». Матч розпочався з чудового футболу обох команд, які билися у першому таймі. Після закінчення перших 45 хвилин гри рахунок був 1:1. У другому таймі обидві команди мали більше моментів у досить відкритому матчі. На 17-й хвилині другого тайму нападник «Валенсії» Серхіо Кастільєхо вивів господарів уперед, чудово забивши гол. На жаль, «Атлетік» зрівняв рахунок на 30-й хвилині завдяки голу Н. Вільямса. Проте гості вийшли вперед на 72-й хвилині, коли Сансет забив м’яч.

Валенсія щосили намагалася повернутися в гру, але їхні спроби були марними. «Атлетик» зберіг лідерство, незважаючи на сильний останній тиск з боку «Валенсії». У ході матчу обидві команди провели серію замін. З боку Валенсії у боротьбу були введені Е. Кавані, Х. Дуро, Ю. Муса, Т. Лато, С. Ліно та Ф. Перес. За «Атлетик» на заміну вийшли А. Беренгер, О. Саррага, Р. Гарсія, І. Вільямс, Н. Вільямс, І. Муньяїн, Г. Гурузета, О. Де Маркос та А. Паредес. У підсумку матч закінчився перемогою «Атлетік» з рахунком 2:1. Гості відважно захищалися перед тиском Валенсії останнім часом, щоб здобути три запропоновані очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Хетафе» — «Валенсія», «Атлетіко» — «Атлетік».