«Удінезе» — «Сассуоло» — 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-12 15:30 12 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Удінезе» (Італія) та ... «Удінезе» — «Сассуоло» — 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Удінезе» (Італія) та «Сассуоло» (Італія).

"Удінезе" - "Сассуоло" - 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Удінезе" - "Сассуоло" - 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Удінезе» (Італія) — «Сассуоло» (Італія) — 2:2 (2:2)
Голи: Ієнома Дестіні Удогіє (1), Дж. Біжол (28) — Матеус Енріке (6), Перес (45+1)

Попередження: А. Лорієнте (31), Кінгслі Еїзібуе (55), Надір Зортеа (56), Перес (81)

Зустріч у Серії А між «Удінезе» та «Сассуоло» завершилася наполегливою нічиєю 2:2 у неділю на «Дачія Арені». «Удінезе» швидко вийшов уперед у матчі, забивши перший гол дня завдяки Д. Удоги. Однак Сассуоло швидко відреагував, коли Матеусу Енріке вдалося підвищити його рівень. У середині першого тайму Х. Бійол знову вивів «Удінезе» вперед. Однак вирішальний автогол М. Переса зрівняв рахунок і на перерву команди пішли за рахунку 2:2. У другому таймі по обидва боки було кілька замін. Сассуоло замінив Д. Берарді та Н. Байрамі на П. Обіанга та М. Лопеса на 46-й хвилині.

Тим часом «Удінезе» замінив Р. Перейру та Ф. Товена на Бето та І. Саксесса на 72-й хвилині та С. Ловрича та Т. Арслана на 80-й хвилині. Через дві хвилини «Удінезе» вивів на полі Л. Самарджича та С. Пафунді, а на 86-й хвилині, нарешті, замінив М. Переса на Е. Ебоссе. З іншого боку, Сассуоло залучив А. Харруї, А. Пінамонті та Г. М. Феррарі для Р. Марчиці, Г. Дефреля та А. Лаурієнта відповідно. Другий тайм також ознаменувався кількома жовтими картками. Номер 19, А. Лаурієнте із «Сассуоло», отримав жовту картку на 31-й хвилині, К. Ехізібуе з «Удінезе» отримав попередження на 55-й хвилині, а М. Перес — на 81-й. Суддя дав свисток за рахунку 2:2, забезпечивши справедливий результат обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Інтер» — «Удінезе», «Сассуоло» — «Наполі».