«Тулуза» — «Ренн» — 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 16:00 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Тулуза» (Франція) та ... «Тулуза» — «Ренн» — 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Тулуза» (Франція) та «Ренн» (Франція).

"Тулуза" - "Ренн" - 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Тулуза" - "Ренн" - 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Тулуза» (Франція) — «Ренн» (Франція) — 3:1 (3:0)
Голи: Рафаель Ратао (26), З. Абухлал (27), Т. Даллінга (37) — А. Руо (55)

Попередження: Міккель Деслер (19), Гуїрі (90+1)

У перерві матчу між «Тулузою» та «Ренном» у Лізі 1, що проходив на стадіоні «Тулуза», рахунок був 3:0 на користь місцевої команди. Першою подією у матчі стала жовта картка М. Деслера з Тулузи на 19-й хвилині. Рахунок на 26-й хвилині відкрив Р. Ратао з «Тулузи», а на 27-й хвилині відбувся гол З. Абухлала. Пізніше Т.Даллінга забив третій гол за «Тулузу» на 37-й хвилині, який виявився вирішальним, але «Ренн» не сидів склавши руки і нарешті зумів забити гол наприкінці гри, у вигляді автогола А. Руо, зробивши остаточний рахунок. 1.

Протягом другого тайму команда «Ренна» зробила кілька замін, перша з яких відбулася на 63-й хвилині, коли один одного замінили А. Калімуендо та К. Токо Екамбі. Наступні дві заміни відбулися на 69-й та 70-й хвилинах, коли Д. Дуе, Л. Майєр, Б. Буріго та Ф. Тейт були відправлені на заміну один одному. Пізніше, на 77-й хвилині, замість «Тулузи» було замінено Т. Даллінга та О. Онайву. Б. Дежагер та М. Діарра також замінили один одного на 78-й хвилині, а «Ренн» зробив свою останню заміну на 81-й хвилині, Б. Сантамарія та І. Салах помінялися позиціями. На 82-й хвилині «Тулуза» замінила Р. Ратао на В. Бірманчевича. Зрештою, на останній хвилині матчу арбітр дав жовту картку А. Гуірі з «Ренна», завершивши його з рахунком 3:1 на користь господарів поля.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Тулуза» — «Марсель», «Ренн» — «Клермон».