«Лідс» — «Ман.Юнайтед» — 0:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-12 18:00 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... «Лідс» — «Ман.Юнайтед» — 0:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

"Лідс" - "Ман.Юнайтед" - 0:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Лідс" - "Ман.Юнайтед" - 0:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Лідс» (Англія) — «Ман.Юнайтед» (Англія) — 0:2 (0:0)
Голи: Маркус Решфорд (80), А. Гарначо (85)

Попередження: Фірпо (18), Фред (21), Ст Маккенні (40)

Матч між «Лідсом» та «Манчестер Юнайтед» завершився з рахунком 0:2. Ці дві команди провели напружений матч у Прем’єр-лізі на стадіоні «Елланд Роуд» як приймаюча сторона. Суддя видав дві жовті картки гравцям «Лідса» — Дж. Фірпо на 18-й хвилині та В. Маккенні на 40-й хвилині.

З іншого боку, Фред із «Манчестер Юнайтед» отримав жовту картку на 21-й хвилині. П. Бемфорд та Г. Раттер із «Лідса» замінили один одного на 58-й хвилині, а Т. Маласія та Л. Мартінес із «Манчестер Юнайтед», а також Х. Санчо та А. Гарначо помінялися місцями на 61-й хвилині. . Далот замість А.Ван-Бісака 73 хвилини У «Лідсі» Дж.Харрісон і Б.Ааронсон замінили один одного в той же період часу. У підсумку у грі було два голи. М. Рашфорд та А. Гарначо за «Манчестер Юнайтед», 80 та 85 хвилин відповідно, при цьому М. Рашфорд також не забив гол на 90-й хвилині, а гол В. Вегхорста не зарахували. С. Грінвуд з «Лідса» замінив У. Маккенні на 87-й хвилині, а М. Рашфорд та А. Еланга з «Манчестер Юнайтед» помінялися місцями в останні хвилини того ж періоду. Зрештою «Лідс» не зміг потрапити до протоколу, незважаючи на напружену боротьбу, і «Манчестер Юнайтед» вийшов переможцем із рахунком 0:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Евертон» — «Лідс», «Ман.Юнайтед» — «Лестер».