«Реймс» — «Труа» — 4:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 18:00 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Реймс» (Франція) та ... «Реймс» — «Труа» — 4:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Реймс» (Франція) та «Труа» (Франція).

"Реймс" - "Труа" - 4:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Реймс" - "Труа" - 4:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Реймс» (Франція) — «Труа» (Франція) — 4:0 (2:0)
Голи: Маршалл Мунеці (10), Маоліда (44), Ф. Балогун (50), Єнс Кажюст (82)

Попередження: А. Сальто (41), Е. Палмер-Браун (43), Агуме (57)

На стадіоні «Огюст-Делон II» Реймс зустрівся з Естаком Труа в матчі Ліги 1. Матч розпочався з голу «Реймса», забитого М. Мунеці на 10-й хвилині.

Незабаром після цього Estac Troyes зробили першу заміну, коли Ю. Ларусі пішов на користь М. Хамді на 29-й хвилині. А. Фліпс з «Реймса» отримав жовту картку на 41-й хвилині, а Е. Палмер-Браун з «Естака Труа» отримав її незабаром після цього, на 43-й хвилині. Потім «Реймс» наслідував його приклад, забивши М. Маоліда на 44-й хвилині. Другий гол був забитий на 50-й хвилині цього разу від Ф.Балогуна. Л. Агум із Естака Труа заробив жовту картку на 57-й хвилині. Через кілька хвилин «Реймс» зробив першу заміну: М. Мунеці пішов на Ж. Кажюста. Наступні заміни в обох командах відбулися: «Реймс» забив четвертий гол Ж. Кажюста на 82-й хвилині. На 88-й хвилині Ф. Балогун був замінений на К. Сірхейса, а замість В. Атанган Едоа вийшов А. Матусіва. Матч завершився перемогою Реймса з рахунком 4:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ніцца» — «Реймс», «Труа» — «Монпельє».