«Лілль» — «Страсбур» — 2:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 18:00 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лілль» (Франція) та ... «Лілль» — «Страсбур» — 2:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лілль» (Франція) та «Страсбур» (Франція).

"Лілль" - "Страсбур" - 2:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Лілль" - "Страсбур" - 2:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Лілль» (Франція) — «Страсбур» (Франція) — 2:0 (2:0)
Голи: J. David (23), J. David (28)

Попередження: Санджин Прчич (36), А. Вірджініус (80), Колін Дагба (88)

«Лілль» грав удома проти «Страсбурга» на «Декатлон Арені» на стадіоні «П’єр-Моруа». На перерву рахунок залишився на рівні 2:0 на користь господарів поля. Гра почалася з того, що Дж. Давид реалізував пенальті за «Лілль» на 23-й хвилині, який він успішно реалізував та вивів свою команду вперед. Всього через п’ять хвилин Ж. Давиду вдалося забити свій другий гол за ніч, залишивши «Страсбур» без шансів на камбек у відповідь. Ситуація у «Страсбурга» погіршилася після того, як С. Прчич отримав жовту картку на 36-й хвилині.

На 63-й хвилині «Страсбур» зробив дві заміни: С. Прчича та Ф. Гільберта замінили Е. Соболь та К. Дагба відповідно. Схожа історія була і з «Ліллем», який зробив свою подвійну заміну на 73-й хвилині, коли Е.Жегрова та Ж.Бамба замінили А.Вірджініуса та А.Гомеша. А. Вірджініус отримав жовту картку всього за 10 хвилин, що ще більше лягло на плечі гостей. К. Гамейро замінив Н. Канділа у «Страсбурі» на 81-й хвилині, а обидві команди зробили третю та четверту заміни ближче до кінця гри. Гра закінчилася з рахунком 2:0, що зробило «Лілль» переможцем матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «ПСЖ» — «Лілль», «Страсбур» — «Анже».