«Сельта» — «Атлетіко» — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-12 19:15 12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Сельта» (Віго) та ... «Сельта» — «Атлетіко» — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Сельта» (Віго) та «Атлетіко» (Мадрид).

"Сельта" - "Атлетіко" - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Сельта" - "Атлетіко" - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Сельта» (Віго) — «Атлетіко» (Мадрид) — 0:1 (0:0)
Голи: Депай (89)

Попередження: Джозеф Айдоо (4), Габрі Вейга (8), Мандава (41), Сімеоне (72), Науель Моліна (87)

«Сельта Віго» та «Атлетіко Мадрид» зустрілися в напруженому матчі на «Абанка-Балаїдос» у Ла Лізі. Все почалося відразу ж із жовтої картки на 4-й хвилині для J. Aidoo з Celta Vigo та G. Veiga, який наслідував їх приклад всього 4 хвилини по тому. На 41-й хвилині Р. Мандава з «Атлетіко Мадрид» отримав жовту картку, і команди пішли на перерву за рахунку 0:0. Інтенсивність зберігалася у другому таймі, коли П. Барріос та Ю. Карраско вийшли на заміну «Атлетіко Мадрид» на 46-й хвилині. На 61-й хвилині «Атлетико Мадрид» зробив дві заміни: А. Мората та М. Депай замінили М. Льоренте та А. Вітселя, а «Сельта Віго» провела власну заміну на 63-й хвилині, замінивши Х. Ларсена на Х. Сеферовича.

На 66-й хвилині «Атлетіко Мадрид» замінює А.Гризманна та А.Корреа на М.Льоренті та А.Вітселя, а через 3 хвилини «Сельта Віго» робить заміну, Л.де ла Торре замінює Ф.Черві та Г.Вейгу . замінений О. Родрігесом. Потім «Атлетико Мадрид» був змушений дограти частину матчу, що залишилася, у складі 10 осіб після того, як С. Савич отримав червону картку на 70-й хвилині. Це призвело до ще більшої кількості замін; «Сельта Віго» стала другою на 86-й хвилині, Г. Вейга був замінений О. Родрігесом, а менеджер «Атлетіко Мадрид» Дані Сімеоне отримав жовту картку на 72-й хвилині. М.Моліна отримав жовту картку на 87-й хвилині, коли матч добігав кінця. Оскільки матч, здавалося, мав завершитися внічию, «Атлетіко Мадрид» приголомшив стадіон «Балаїдос», забивши єдиний гол М. Депая на 89-й хвилині, забезпечивши «Атлетіко Мадрид» перемогу з рахунком 0:1.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Реал С-дад» — «Сельта», «Атлетіко» — «Атлетік».