«Нант» — «Лор’ян» — 1:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 20:05 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Нант» (Франція) та ... «Нант» — «Лор’ян» — 1:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Нант» (Франція) та «Лор’ян» (Франція).

"Нант" - "Лор&squot;ян" - 1:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Нант" - "Лор&squot;ян" - 1:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Нант» (Франція) — «Лор’ян» (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Л. Блас (66)

У суботу ввечері на стадіоні «Стад де ла Божуар» — «Луї Фонтено» відбувся матч Ліги 1 між «Нантом» та «Лор’яном». Матч закінчився перемогою «Нанта» з рахунком 1:0. Гра розпочалася з того, що обидві команди зробили розмірені передачі, а «Нант» взяв на себе ініціативу та забив перший гол. Гості досягли успіху в тому, щоб залишитися в грі, незважаючи на те, що «Нант» вважав, що у них є кілька шансів вийти з глухого кута. Перша заміна відбулася на 20-й хвилині, коли Х. Кастелетто з «Нанта» вийшов на заміну Віктору Жоао. Через п’ять хвилин «Лор’ян» зробив власну заміну: С. Діарра замінив Р. Фавра.

«Нант» знову рушив уперед і зробив другу заміну на годинниковій позначці, коли А. Делор замінив Мостафу Мохамеда. Невдовзі після цього І. Ганаго змінив Еге. Гессан. Єдиний гол у грі було забито на 66-й хвилині, коли Л. Блас забив ворота «Нанта». Це викликало шквал активності з обох сторін, і Лор’ян швидко відреагував, представивши І. Коне замість Б. Дієнг. Потім Ж. Понсо поступився місцем С. Дукуру на 74-й хвилині, коли гості відчайдушно намагалися зрівняти рахунок. Тим часом «Нант» зробив третю та четверту заміни у матчі на 86-й хвилині: Ф. Молле та П. Чирівелла вийшли замість К. Траоре та М. Сіссоко відповідно. Тим не менш, господарі трималися до фінального свистка та здобули перемогу з рахунком 1:0, залишивши їм гарну позицію у таблиці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ланс» — «Нант», «Лор’ян» — «Аяччо».