«Кельн» — «Айнтрахт» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-12 20:30 12 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Кельн» (Німеччина) та ... «Кельн» — «Айнтрахт» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Кельн» (Німеччина) та «Айнтрахт» (Німеччина).

"Кельн" - "Айнтрахт" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Кельн" - "Айнтрахт" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Кельн» (Німеччина) — «Айнтрахт» (Німеччина) — 3:0 (0:0)
Голи: Тімо Хюберс (49), Елліс Схірі (71), Елліс Схірі (86)

Попередження: Ерік Мартел (28), Бута (45+2), Гетце (61), Тімо Хюберс (70), Шабо (79)

ФК «Кельн» здобув захоплюючу перемогу над «Айнтрахтом» у Франкфурті на стадіоні «РейнЕнергіСтадіон» у матчі Бундесліги. Матч залишився без голів у першому таймі, незважаючи на те, що обидві сторони кинули виклик один одному на початку. Проте шквал попереджень у другому таймі змінив гру, оскільки Т. Хуберс із «Кельна» заробив жовту картку на 28-й хвилині. Бута з «Айнтрахту» Франкфурта зійшов з лави запасних та отримав попередження на 45-й хвилині. Тупик був подоланий на 49-й хвилині, коли Хуберс здійснив прорив і забив зі штрафного, що дало перевагу Кельну. Додаткова жовта, зроблена М. Гетце з «Айнтрахту» Франкфурта за дві хвилини пізніше, дозволила «Кельну» повністю контролювати ситуацію.

Менеджер ФК «Кельн» Петер Штегер вирішив зробити заміни на 66-й та 67-й хвилинах, замінивши С. Тіггеса та Д. Хусейнбасича відповідно. Тренер «Айнтрахта Франкфурта» Аді Хюттер також зробив дві заміни одночасно. ФК «Кельн» продовжував набирати обертів, коли Е. Схірі виграв дубль із різницею в кілька хвилин, скориставшись наростаючим тиском на «Айнтрахт Франкфурт». «Кельну» вдалося закінчити гру зі збереженням лідерства, незважаючи на попередження своїм гравцям. Ж. Шабо був першим на 79-й хвилині, а Хуберс заробив другу жовту на 68-й хвилині. Л. Аларіо з «Айнтрахту» Франкфурт вийшов з лави запасних, замінивши М. Хасебе на 80-й хвилині, коли також були замінені Ф. Кайнц та Й. Тільман з «Кельна». ФК «Кельн» здобув вражаючу перемогу над «Айнтрахтом» у Франкфурті з трьома нулями завдяки чудовій грі на RheinEnergieStadion у матчі Бундесліги. Е. Мартель, який вийшов на заміну на 88-й хвилині, став 19-м гравцем, який зіграв у грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Штутгарт» — «Кельн», «Айнтрахт» — «Вердер».