«Вальядолід» — «Осасуна» — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-12 21:30 12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Вальядолід» (Іспанія) та ... «Вальядолід» — «Осасуна» — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Вальядолід» (Іспанія) та «Осасуна» (Памплона).

"Вальядолід" - "Осасуна" - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Вальядолід" - "Осасуна" - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Вальядолід» (Іспанія) — «Осасуна» (Памплона) — 0:0 (0:0)

Попередження: Хуан Крус (34), Мачіс (36), М. Санчес (86), Авіла (89)

Матч між «Вальядолідом» та «Осасуною» у рамках Ла Ліги, який проходив на стадіоні «Муніципал Хосе Соррілья», завершився внічию 0:0. Дж. Крус першим отримав жовту картку від судді, граючи за Осасуну на 34-й хвилині. Всього через дві хвилини Д. Мачіс отримав жовту картку за Вальядолід. На 59-й хвилині у складі «Вальядолід» було здійснено заміну, місце Р. Меси зайняв Мончу. Буквально за хвилину була ще одна заміна: С. Леона замінив К. Ларін. «Осасуна» зробила першу заміну в матчі на 63-й хвилині: Д. Брасанак замінив П. Ібаньєса.

Відразу після цього була друга заміна — К. Барха на Р. Гарсію — і третя невдовзі після того, коли А. Будимір замінив К. Гарсію на 63-й хвилині. «Осасуна» також здійснила четверту заміну на 70-й хвилині: місце Л. Торро зайняв І. Муньос. Вальядолід не робив свою третю заміну до 75-ї хвилини: С. Амаллах замінив О. Плано, а К. Перес зайняв місце І. Санчеса. На останніх хвилинах матчу суддя показав ще дві картки: М. Санчес отримав одну на 86-й хвилині, а К. Авіла — на 89-й. Була також остання заміна Вальядолід на 89-й хвилині, коли А. Агуадо вийшов на поле замість Д. Мачіса. Загалом це був дуже рівний матч з великою кількістю замін, що завершився нічиєю 0:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Бетіс» — «Вальядолід», «Осасуна» — «Реал».