«Ліон» — «Ланс» — 2:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 23:45 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ліон» (Франція) та ... «Ліон» — «Ланс» — 2:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ліон» (Франція) та «Ланс» (Франція).

"Ліон" - "Ланс" - 2:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Ліон" - "Ланс" - 2:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Ліон» (Франція) — «Ланс» (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: А. Лаказетт (23), Райан Черкі (64) — Д. Мачадо (39)

Попередження: К. Лукеба (14), С. Самед (85)

90 хвилин, Жовта картка, Ліон, Ж. Лепенант Матч між Ліоном та Лансом у Лізі 1 завершився захоплюючою перемогою Ліона з рахунком 2:1, а вболівальники на стадіоні Гроупама залишилися на ногах. Із самого початку це була жвава справа, і обидві команди довели, що є силою, з якою треба зважати. На 14-й хвилині Крістіан Лукеба з Ліону отримав жовту картку. На 23-й хвилині Ліон вийшов уперед завдяки удару Олександра Ляказетта. Через 7 хвилин «Ленс» зрівняв рахунок завдяки голу Давида Мачадо, і це призвело до того, що до перерви рахунок став рівним 1:1. У другому таймі «Ліон», не гаючи часу, швидко відновив лідерство на 64-й хвилині завдяки голу, забитому Райаном Черкі.

Коли гра досягла свого апогею, була черга замін. Ланс зробив три заміни у другому таймі, починаючи з Жана Ле Кардіналя, якого на 63-й хвилині замінив Петро Франківський. Потім на 63-й хвилині Олександра Фульгіні замінила Луїса Опенду. Заміни у складі «Ліона» почалися на 46-й хвилині, коли Олександр Ляказет поступився місцем Амаду Сарру. Потім була заміна Бертрана Барколи на Мусу Дембеле і Райана Шеркі на Жана Лепенана на 80-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Ліона», оскільки кожна хвилина гри тримала глядачів у напрузі. Коли матч увійшов у фінальну стадію, Самі Абдул Самед із «Ланса» отримав попередження на 85-й хвилині, а Жан Лепенан із «Ліона» отримав жовту картку на 90-й хвилині, що завершило матч у хвилюванні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Осер» — «Ліон», «Ланс» — «Нант».