«Наполі» — «Кремонезе» — 3:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-12 23:45 12 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Наполі» (Неаполь) та ... «Наполі» — «Кремонезе» — 3:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Наполі» (Неаполь) та «Кремонезе» (Італія).

"Наполі" - "Кремонезе" - 3:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Наполі" - "Кремонезе" - 3:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Наполі» (Неаполь) — «Кремонезі» (Італія) — 3:0 (1:0)
Голи: К. Кварацхелія (22), Осімхен (65), Ельджиф Ельмас (79)

Попередження: Йохан Васкес (13), Емануель Айву (74)

У матчі між «Наполі» та «Кремонезе» на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» домашній клуб здобув перемогу з рахунком 3:0. «Наполі» забив перший гол на 22-й хвилині завдяки К. Кварацхелію і додав ще два на 65-й хвилині, коли В. Осімхен зробив два, а Е. Ельмас додав третій на 79-й хвилині. Кремонезе було завдано удару рано, коли Х. Васкес отримав жовту картку на 13-й хвилині. Гості сподівалися повернутися у гру: Е. Валері вийшов на заміну на 46-й хвилині замість А. Феррарі, а Д. Чофані замінив Ф. Цаджута відразу після годинної позначки.

Потім М. Кастаньєтті замінив К. Пікеля на 65-й хвилині команди. У складі «Наполі» П. Зелінський та М. Руї замінили Е. Ельмаса та М. Олівера відповідно на 70-й хвилині. Потім на 83-й хвилині замість К.Кварацхеліа та Г.Распадорі в боротьбу вступили Х.Лозано та Т.Ндомбеле, а за кілька хвилин їх замкнув С.Лоботка, який замінив Д.Демме. Кремонезе продовжували заміни до 88-ї хвилини, коли С. Мейте замінив К. Ачеллу на 76-й хвилині, а П. Гільйоні замінив Х. Васкеса на 68-й хвилині. У підсумку, на жаль, Кремонезе не змогли зрівняти рахунок, і чемпіонські прагнення Наполі підтримали перемогу з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Сассуоло» — «Наполі», «Торіно» — «Кремонезе».