«Вільярреал» — «Барселона» — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-13 00:00 12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Вільярреал» (Іспанія) та ... «Вільярреал» — «Барселона» — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Вільярреал» (Іспанія) та «Барселона» (Іспанія).

"Вільярреал" - "Барселона" - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Вільярреал" - "Барселона" - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Вільярреал» (Іспанія) — «Барселона» (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Педрі (18)

Попередження: Пау Торрес (37), Рональд Араужо (43), Баена (49), де Йонг (56), Дж. Кунде (58), Парехо (62), Альберто Морено (71), Рафінья (81)

На 18-й хвилині матчу Ла Ліги між «Вільярреалом» та «Барселоною» на стадіоні «Естадіо де ла Кераміка» «Барселона» вийшла вперед після голу Педрі. Матч був напруженим та бойовим, оскільки обидві команди намагалися боротися за володіння м’ячем. На 36-й хвилині у «Вільярреалі» була зроблена перша заміна: Ф. Коклен вийшов замість С. Чуквезе. На 38-й хвилині П.Торрес отримав жовту картку. Захисник «Барселони» Р. Араужо також отримав жовту картку на 43-й хвилині.

По ходу гри матч продовжував розпалюватися: А. Баена отримав жовту картку на 49-й хвилині, а Ф. де Йонг — на 56-й хвилині. Незабаром після цього була ще одна жовта картка Я. Кунде на 58-й хвилині. На 62-й хвилині капітан «Вільярреала» Парехо отримав жовту картку. Коли гра підійшла до фінальної стадії, ще одна жовта картка була показана гравцеві «Вільярреала» А. Морено на 71-й хвилині та Рафіньє з «Барселони» на 81-й хвилині. «Барселона» здійснила подвійну заміну: Рафіню замінив Ф. Торрес на 81-й хвилині. Незабаром після цього «Вільярреал» зробив другу, третю та четверту заміни, внаслідок яких А. Морено, Х.Л. Моралес та Ф. Ніно були замінені на М. Тригероса, Х. Мохіку та Ф. Ніно на 83-й хвилині. «Барселона» зробила останню заміну на 89-й хвилині: Ф. Кессі замінив Х. Альбу. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Барселони».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Мальорка» — «Вільярреал», «Барселона» — «Кадіс».