«Все вирішили дрібниці», — Галтьє про поразку від «Баварії»

2023-02-16 02:43 Головний тренер «Парі Сен-Жермен» Крістоф Галтьє прокоментував поразку своєї команди у першому матчі 1/8 фіналу Ліги ... «Все вирішили дрібниці», — Галтьє про поразку від «Баварії»

Головний тренер «Парі Сен-Жермен» Крістоф Галтьє прокоментував поразку своєї команди у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії».

Крістоф Галтьє, Getty Images

— Звичайно, ми розчаровані. Але ми розуміли, що після сьогоднішнього матчу ніхто не покине турнір. «Баварія» тисла на нас, коли ми грали без глибини. Я підозрював, що якщо ми будемо грати без глибини та вертикальності, то у нас буде складний перший тайм. На жаль, я хотів випустити Мбаппе, коли «Баварія» забила.

Суперник змусив нас попотіти. Ми могли краще використати крайніх захисників. «Баварія» заслужила на гол, тому що вони чудово провели перші 60 хвилин. Ми налагодили командні дії на полі протягом наступних 25 хвилин і перевершили суперника у цьому відрізку. У результаті все вирішили дрібниці, — сказав Крістоф Галтьє.

16.02.2023, 02:43