«Арсенал» — «Ман.Сіті» — 1:3. Чемпіонат Англії, 12-й тур

2023-02-15 23:30 15 лютого відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Арсенал» (Лондон) і ... «Арсенал» — «Ман.Сіті» — 1:3. Чемпіонат Англії, 12-й тур

15 лютого відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Арсенал» (Лондон) і «Ман.Сіті» (Англія).

«Арсенал» - «Ман.Сити» - 1:3. Чемпионат Англии, 12-й тур«Арсенал» - «Ман.Сити» - 1:3. Чемпионат Англии, 12-й тур

Чемпіонат Англії, 12-й тур

«Арсенал» (Лондон) — «Ман.Сіті» (Англія) — 1:3 (1:1)
Голи: Б. Сака (42) — де Брюйне (24), Гріліш (72), Голанд (82)

Попередження: Вокер (34), Ederson (36), Сілва (45+2), Такехіро Томіясу (48), Гріліш (62), Е. Нкетія (64)

Матч між «Арсеналом» і «Манчестер Сіті» закінчився перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 3:1 у Прем’єр-лізі на стадіоні «Емірейтс». На початку матчу «Манчестер Сіті» отримав перевагу, забивши гол К. Де Брюйне на 24-й хвилині.

Потім інтенсивність гри зросла: починаючи з 34-ї хвилини обидві команди отримали жовті картки. К. Вокер, Едерсон і Б. Сільва отримали жовті картки за «Манчестер Сіті», а Т. Томіясу отримав жовту картку за «Арсенал» на 48-й хвилині. У другому таймі «Арсенал» додав в активності, заробивши пенальті у ворота Б. Сака на 42-й хвилині, довівши рахунок до 1:1. У наступні хвилини К. Вокер, Дж. Гріліш, Е. Нкетіа і Г. Шака заробили жовті картки для своїх команд. Манчестер Сіті повернув собі перевагу, забивши гол Дж. Гріліша на 72-й хвилині, і додав до нього гол Е. Хааланда на 82-й хвилині, зробивши рахунок 3:1. Рохеліо Махрез і П. Фоден були замінені у складі «Манчестер Сіті», а Л. Троссар і Б. Вайт — у складі «Арсеналу». Вайт — у складі «Арсеналу». Незабаром після цього Густаво Шака і Ф. Вієйра зробили останню заміну в матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Астон Вілла» — «Арсенал», «Ноттінгем Форест» — «Ман.Сіті».