«Боруссія Д» — «Челсі» — 1:0. Ліга чемпіонів

2023-02-16 00:00 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися «Боруссія Д» (Дортмунд) і «Челсі» ... «Боруссія Д» — «Челсі» — 1:0. Ліга чемпіонів

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися «Боруссія Д» (Дортмунд) і «Челсі» (Лондон).

«Боруссия Д» — «Челси» — 1:0. Лига чемпионов«Боруссия Д» — «Челси» — 1:0. Лига чемпионов

Ліга чемпіонів

«Боруссія Д» (Дортмунд) — «Челсі» (Лондон) — 1:0 (0:0)
Голи: К. Адейємі (63)

Попередження: Джеймс (9), Т. Сілва (17), (49), Е. Кан (53), Х. Зієч (72), К. Адейємі (77), Озджан (85), Маунт (90+1), Зюле (90), Райерсон (90)

У захопливому матчі дортмундська «Боруссія» приймала «Челсі» в СИГНАЛ ІДУНА ПАРК. У першому таймі голів не було, обидві команди грали на рівних. У другому таймі гра розпочалася з двох жовтих карток упродовж перших 8 хвилин, одну отримав Р. Джеймс («Челсі»), а іншу — Т. Сілва («Челсі»). Ситуація почала загострюватися в міру продовження гри, коли на 49-й хвилині послідовно сталися ще два інциденти із застосуванням жовтих карток: було вилучено Дж. Беллінґема («Боруссія» Дортмунд), а за кілька хвилин — Е. Кана («Боруссія» Дортмунд). Вилучення, здавалося, пожвавили дортмундську «Боруссію», бо вони були близькі до того, щоб забити гол, але на 63-й хвилині воротар «Челсі» не дав їм забити. Тиск дортмундської «Боруссії» окупився за десять хвилин, коли К. Адейємі знайшов м’яч у сітці воріт і вивів господарів уперед.

Невдовзі після цього у складі дортмундської «Боруссії» було здійснено дві заміни, перша — С. Халлер на А. Модеста, а друга — М. Вольф на Дж. Райерсона. У «Челсі» також відбулися зміни: Б. Чілвелл замінив М. Маунта, а М. Мудрик вийшов замість М. Кукурелли. Здавалося, гра йшла до кінця, поки на 77-й хвилині не був вилучений К. Адейємі. Дортмундська «Боруссія» зробила ще дві заміни, третьою заміною стала заміна К. Адейємі на Дж. Адейємі на Дж. Байное-Гіттенса. Останні кілька хвилин гри пройшли в напруженій боротьбі: на 85-й хвилині був вилучений гравець дортмундської «Боруссії» С. Озкан. У перерві між таймами інтенсивність гри сягнула свого піку, коли впродовж однієї хвилини три жовті картки отримали Дж. Раєрсон («Боруссія» Дортмунд), Н. Суле («Боруссія» Дортмунд) і М. Маунт («Челсі»). У підсумку дортмундська «Боруссія» здобула перемогу над «Челсі» з рахунком 1:0 у напруженій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Челсі» — «Боруссія Д», «Челсі» — «Боруссія Д».