«Реал» — «Ельче» — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-16 00:00 15 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Реал» (Мадрид) і ... «Реал» — «Ельче» — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

15 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Реал» (Мадрид) і «Ельче» (Іспанія).

«Реал» - «Эльче» - 4:0. Чемпионат Испании, 21-й тур«Реал» - «Эльче» - 4:0. Чемпионат Испании, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Реал» (Мадрид) — «Ельче» (Іспанія) — 4:0 (3:0)
Голи: Асенсіо (8), Бензема (31), Бензема (45+1), Модріч (80)

Предупредження: Роко (30), Жерар Гамбо (53), Дієго Гонсалес (72), М. Діас (83)

90 хвилина, Гол, Реал Мадрид, Серхіо Рамос Реал Мадрид і Ельче зустрілися на стадіоні Сантьяго Бернабеу в матчі Ла Ліги. На 8-й хвилині М. Асенсіо забив перший гол за «Реал Мадрид». Після цього, на 30-й хвилині, гравець «Ельче» Е. Роко отримав жовту картку. На 31-й хвилині К. Бензема з «Реала» був призначений штрафний удар. Він успішно реалізував його, і «Реал Мадрид» повів у рахунку з різницею в 2 м’ячі. На 45-й хвилині К. Бензема був призначений ще один штрафний удар. Він також успішно реалізував його, зробивши рахунок 3:0 на користь «Реала» до перерви. На початку другого тайму «Ельче» змінив свій склад, випустивши Г. Верду замість уже заброньованого Е. Роко. Також були замінені Р. Гуті та П. Шейх.

На 53-й хвилині гравець «Ельче» Г. Гумбау отримав жовту картку. Мадридський «Реал» пішов за їхнім прикладом, зробивши власні заміни: Ф. Вальверде, А. Одріозола, Д. Себальос і Л. Модріч вийшли замість Д. Карвахаля, А. Тчуамені та Д. Себальоса відповідно. На 72-й хвилині гравець «Ельче» Д. Гонсалес також отримав жовту картку, а через 2 хвилини був замінений на П. Ліролу. На 78-й хвилині К. Бензема був замінений на М. Діаса, і «Реал Мадрид» забив четвертий гол завдяки заміні Л. Модріча. На 80-й хвилині М. Асенсіо також був замінений на С. Аррібаса. На 83-й хвилині М. Діас із команди «Реал Мадрид» отримав жовту картку за свій виклик. На останніх хвилинах матчу «Реал Мадрид» забив ще раз завдяки Серхіо Рамосу, і матч закінчився з рахунком 4:0 на користь господарів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Осасуна» — «Реал», «Ельче» — «Еспаньол».