Контрольний матч. «Динамо» — «Лієпая» — 2:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-02-17 17:59 У п’ятницю, 17 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на другому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Лієпая» — 2:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У п’ятницю, 17 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на другому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був клуб «Лієпая» з однойменного міста Латвії.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ЛІЄПАЯ» (Латвія)2:0 (1:0)
Голи
: Перріс (22), Волошин (90+1)

«Динамо»: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 71), 4.Попов, 25.Дячук (34.Сирота, 76), 20.Караваєв, 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (14.Яцик, 58), 29.Буяльський (37.Царенко, 76), 7.Кабаєв (77.Беніто, 66), 9.Перріс (91.Волошин, 58), 11.Ванат (17.Супряга, 58)

«Лієпая» (стартовий склад): 1.Лазарєв, 14.Тітенберг, 18.Мате, 31.Станич, 45.Грачов, 7.Куція, 33.Вілорм, 23.Капун, 9.Додо, 17.Манкенда, 15.Данус

ВІДЕОогляд матчу >>>

«Динамо» з перших хвилин заволоділо ініціативою, будуючи гру через Буяльського, який повернувся в основу і, хоч і незвично пригальмовував іноді в мисленні, але все ж таки був найпомітнішим у центрі поля в складі киян. На 22-й хвилині Ванат відкрився у штрафному майданчику під вертикальний пас із глибини, але забіг із м’ячем ліворуч до лицьової лінії. Зупинився, підняв голову і віддав під себе на Буяльського, котрий в один дотик — у центр на Кахіма Перріса. Удар ямайця був невідпорний. 1:0. Запам’ятався також момент від Кабаєва наприкінці тайму. Влад отримав м’яч у штрафному, перекинув його з правої ноги на ліву та коротко пробив. М’яч, рикошетом від ноги захисника, перелетів кіпера і, вдарившись у поперечину, вилетів на кутовий.

У другій половині гри «Динамо», як і раніше, значно більше володіло м’ячем, але до перших замін моментів створено так і не було. Лише на 73-й хвилині виникла реальна нагода подвоїти рахунок: Дубінчак прострілював зліва. Волошин практично на лінії воротарського прийняв м’яч і з розвороту сильно пробив. Незрозуміло як, але влучив просто у воротаря. На 88-й хвилині Беніто праворуч перехопив м’яч, віддав правіше на Супрягу, той увійшов у штрафний з м’ячем і з 10-ти метрів сильно пробив у ближній кут, але Лазарєв відбив м’яч. Нарешті вже в доданий час Дубінчак прийняв на куті штрафного довгу діагональ від Сидорчука, прострілив уздовж лінії воротарського, де Назар Волошин у підкаті відправив м’яч у ворота. 2:0.

Наступний спаринг у «Динамо» в понеділок, 20 лютого. Суперник — також латвійський клуб «Сконто». Початок о 16:00. Онлайн на нашому сайті.

Андрій КРАВЧУК

Кращий коментар

Dynamo_s_Dnepra
Юра - Наставник
17.02.2023 19:23
Перший гол класний. Комбінація Буяльський-Ванат-Перес..... Трійця, яка пропускала останні спаринги через пошкодження