«Барселона» — «Ман.Юнайтед» — 2:2. Ліга Європи

2023-02-16 21:45 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Барселона» (Іспанія) і «Ман.Юнайтед» (Англія). ... «Барселона» — «Ман.Юнайтед» — 2:2. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Барселона» (Іспанія) і «Ман.Юнайтед» (Англія).

«Барселона» — «Ман.Юнайтед» — 2:2. Лига Европы«Барселона» — «Ман.Юнайтед» — 2:2. Лига Европы

Ліга Європи

«Барселона» (Іспанія) — «Ман.Юнайтед» (Англія) — 2:2 (0:0)
Голи: М. Алонсо (50), Рафінья (76) — Маркус Решфорд (53), Дж. Кунде (59)

Попередження: Дж. Альба (30), Варан (43), Casemiro (65), E. ten Hag (66), Маласія (72), Гаві (73)

85 хвилина, Гол, Манчестер Юнайтед, А. Мартінес Матч Ліги Європи УЄФА між «Барселоною» і «Манчестер Юнайтед» на «Камп Ноу» завершився з рахунком 2:2. Матч розпочався в напруженій атмосфері, оскільки обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль. Однак перші 45 хвилин гри закінчилися з рахунком 0:0, при цьому «Барселона» мала кілька небезпечних моментів. У другому таймі гра пожвавилася, коли жовту картку отримав гравець «Барселони» Х. Альба, а незабаром після цього було замінено гравців «Барселони» Педрі та С. Роберто. Роберто. Незабаром після цього жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» Р. Варане.

На 50-й хвилині безвихідь було порушено гравцем «Барселони» М. Алонсо, але лише за 3 хвилини «Манчестер Юнайтед» забив М. Решфорд. Однак невдовзі після цього «Манчестер Юнайтед» забив власний гол, а Ж. Каунде вивів «Барселону» вперед із рахунком 2:1. З цього моменту гра пішла вперед і назад, обидві команди шукали переможний гол, при цьому кілька гравців «Манчестер Юнайтед», Каземіро, Е. тен Хаг і Т. Маласія, отримали жовті картки. «Барселона» була близькою до перемоги, забивши гол на 76-й хвилині завдяки голу Рафіньї, але через кілька хвилин А. Мартінес зрівняв рахунок. Мартінес зрівняв рахунок у матчі з «Манчестер Юнайтед». В останні хвилини матчу обидві команди здійснили останню атаку, щоб спробувати віднайти переможний гол, але гра закінчилася в захоплюючій нічиїй 2:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ман.Юнайтед» — «Барселона», «Ман.Юнайтед» — «Барселона».