«Зальцбург» — «Рома» — 1:0. Ліга Європи

2023-02-16 21:45 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Зальцбург» (Австрія) і «Рома» (Рим). ... «Зальцбург» — «Рома» — 1:0. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Зальцбург» (Австрія) і «Рома» (Рим).

«Зальцбург» — «Рома» — 1:0. Лига Европы«Зальцбург» — «Рома» — 1:0. Лига Европы

Ліга Європи

«Зальцбург» (Австрія) — «Рома» (Рим) — 1:0 (0:0)
Голи: Ніколас Капальдо (88)

Предупредження: Страхиня Павлович (84), S. Koita (86), O. Глух (90+4), Ібаньєс (90+2)

Матч Ліги Європи УЄФА між командами «Ред Булл Зальцбург» і «Рома» пройшов у напруженій боротьбі на стадіоні «Ред Булл Арена». У першому таймі жодна з команд не змогла вирвати перемогу, проте ефектного удару Н. Капальдо на 88-й хвилині вистачило для перемоги з рахунком 1:0. Протягом усього матчу обидві сторони проводили заміни, намагаючись домогтися переваги.

У той час як «Ред Булл Зальцбург» замінив Фернандо на Дж. Адаму, а потім Л. Сучича на О. Глуха. Загалом у матчі було чотири жовті картки: по дві для гравців «Ред Булл Зальцбург» С. Павловича, С. Койти та О. Глуха, та одна для гравця «АС Рома» Р. Ібаньєса, але жодної не вистачило, щоб змінити рахунок. Зрештою, «Ред Булл Зальцбург» здобув таку потрібну і важку перемогу завдяки чарівному моменту у вигляді пізнього голу Н. Капальдо.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Рома» — «Зальцбург», «Рома» — «Зальцбург».