«Байєр» — «Монако» — 2:3. Ліга Європи

2023-02-17 00:01 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Байєр» (Леверкузен) і «Монако» (Франція). ... «Байєр» — «Монако» — 2:3. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Байєр» (Леверкузен) і «Монако» (Франція).

«Байер» — «Монако» — 2:3. Лига Европы«Байер» — «Монако» — 2:3. Лига Европы

Ліга Європи

«Байєр» (Леверкузен) — «Монако» (Франція) — 2:3 (0:1)
Голи: Діабі (48), Ф. Віртц (59) — Градецкі (9), Діатта (74), Дісасі (90+2)

Попередження: Едмонд Тапсоба (14), Ф. Віртц (50), Мохамед Камара (63), А. Адлі (63), Маріпан (84), Діатта (90+7)

Гра між леверкузенським «Байєром» і «Монако» закінчилася із захопливим рахунком 2:3. На 9-й хвилині «Монако» відкрив рахунок після голу, забитого воротарем леверкузенців Л. Градецкі. На 14-й хвилині Е. Тапсоба з леверкузенського «Байєра» отримав жовту картку. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Монако». На початку другого тайму обидві команди внесли зміни до своїх складів. У «Монако» Т. Мінаміно був замінений на Е. Бен Сегіра, а леверкузенський «Байєр» зробив першу заміну за день — М. Діабі замінив А. Адлі.

На 48-й хвилині М. Діабі вдалося зрівняти рахунок до 1:1, а через 4 хвилини Ф. Віртц забив другий гол за леверкузенців. У відповідь на це «Монако» здійснив атакувальні заміни: Б. Емболо та В. Бен Єддер, А. Головін та І. Якобс, М. Камара та Е. Матазо, Р. Агілар та К. Маціма. K. Діатта зумів скоротити розрив і забити гол 2:2 на 74-й хвилині, а за 6 хвилин до свистка на перерву А. Дісасі забив третій гол «Монако». На останніх хвилинах гри обидві команди отримали жовті картки — Г. Маріпан із «Монако» на 84-й хвилині та А. Адлі з «Леверкузена» на 63-й хвилині. Гра закінчилася тим, що «Монако» відвіз одне очко з «БайАрени».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Монако» — «Байєр», «Монако» — «Байєр».