Коноплянка відзначився гольовою передачею за «Краковію» (ВІДЕО)

2023-02-17 21:54 Український півзахисник польської «Краковії» Євген Коноплянка відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб. Євген Коноплянка ... Коноплянка відзначився гольовою передачею за «Краковію» (ВІДЕО)

Український півзахисник польської «Краковії» Євген Коноплянка відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб.

Євген Коноплянка

33-річний футболіст потрапив у заявку «Краковії» на сьогоднішній матч 21-го туру чемпіонату Польщі зі «Сталлю», після перерви вийшов на заміну, і вже на 47-й хвилині зустрічі саме з його передачі Отар Какабадзе відправив м’яч у ворота суперника.

Чемпіонат Польщі. 21-й тур

«Краковія» — «Сталь» — 2:1 (0:1)
Голи: Какабадзе (47, з передачі КОНОПЛЯНКИ), Макух (86) — Хінокіо (37)

Додамо, що в поточному сезоні Коноплянка провів за «Краковію» 16 матчів, і на його рахунку три забиті м’ячі та дві результативні передачі.