«Аугсбург» — «Гоффенгайм» — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

2023-02-17 23:30 17 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Аугсбург» (Німеччина) і ... «Аугсбург» — «Гоффенгайм» — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

17 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Аугсбург» (Німеччина) і «Хоффенхайм» (Німеччина).

«Аугсбург» - «Хоффенхайм» - 1:0. Чемпионат Германии, 21-й тур«Аугсбург» - «Хоффенхайм» - 1:0. Чемпионат Германии, 21-й тур

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Аугсбург» (Німеччина) — «Хоффенхайм» (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: Ф. Дженсен (88)

Предупредження: А. Енгельс (35), Озан Кабак (39), Мергім Беріша (43), Джеффрі Гувелеу (49), Кадержабек (65), Кевін Акпогума (90+5)

ФК Аугсбург приймав 1899 Хоффенхайм на WWK Арені в захоплюючому поєдинку Бундесліги. На початку гри обидві команди мали хороші шанси вирвати перемогу. На 8-й хвилині «Аугсбург» мав першу нагоду забити, але гол було скасовано через гандбол А. Енгельса. Пізніше, на 35-й хвилині, Енгельса вилучили за фол, а на 39-й хвилині О. Кабак вилучив гравця «1899 Гоффенгайм». Тайм закінчився без голів, але другий був не менш насиченим подіями, починаючи з того, що М. Беріша був вилучений за фол у ворота ФК «Аугсбург». K. Дольберг і Ф. Аслані замінили К. Фогта та Е. Бічакчіча на 46-й хвилині, а Е. Демірович ледь не вивів «Аугсбург» уперед перед самою перервою, але гол було скасовано через фол.

На 49-й хвилині Й. Гувельов став четвертим вилученим гравцем у матчі, а І. Бебу і А. Крамарич були замінені на 63-й хвилині, незабаром після ще однієї заміни К. Баумгартнера і Т. Бішофа. П. Кадерабек був вилучений за фол на 65-й хвилині. На 76-й хвилині ФК «Аугсбург» здійснив першу заміну: Е. Демірович був замінений на Д. Бельджо, потім К. Йебоа на Ф. Єнсена і Е. Рекшбекай на Яго, обидва тієї ж хвилини. П. Кадерабек і К. Акпогума замінили один одного на 78-й хвилині у складі «Гоффенгайма 1899». Р. Вейга вийшов замість Й. Баумгартлінгера на 86-й хвилині у ФК «Аугсбург», а потім на 88-й хвилині Ф. Йенсен забив гол, який став переможним. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь ФК Аугсбург. Обидві команди отримали по одному вилученню: К. Акпогума був вилучений на 90-й хвилині за «Гоффенгайм 1899», а М. Беріша зробив останню заміну в грі, будучи заміненим на М. Бауера на тій же хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Герта» — «Аугсбург», «Хоффенхайм» — «Боруссія Д».