Циганков відзначився дебютним голом за «Жирону» і віддав гольову передачу (ВІДЕО)

2023-02-18 07:15 Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков відзначився першими результативними діями за свій нинішній клуб, до якого, ... Циганков відзначився дебютним голом за «Жирону» і віддав гольову передачу (ВІДЕО)

Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков відзначився першими результативними діями за свій нинішній клуб, до якого, нагадаємо, він перейшов минулого зимового трансферного вікна з київського «Динамо».

Віктор Циганков

25-річний футболіст потрапив до стартового складу «Жирони» на вчорашній матч 22-го туру чемпіонату Іспанії з «Альмерією», а на 34-й хвилині зустрічі відправив м’яч у сітку воріт суперника, замкнувши на дальній штанзі передачу Рікельме.

Ну а під завісу першого тайму Циганков виступив уже в ролі асистента: саме після передачі екс-динамівця гол провів Хав’єр Каррера.

Чемпіонат Іспанії. 22-й тур

«Жирона» — «Альмерія» — 6:2 (4:0)
Голи:
Кастельянос (8), ЦИГАНКОВ (34), Рікельме (36), Каррера (43, з передачі ЦИГАНКОВА), Мартін (77), Стуані (69) — Рамазані (66), Туре (81)

«Жирона»: Гассаніга, Мартінес, Хуанпе, Буено, Каррера (Кальєнс, 83), Циганков (Тоні Вілья, 65), Рікельме (Мартін, 76), Ромеу, Алеїш Гарсія, Гарсія (Артеро, 83), Кастельянос (Стуані, 76).

Дебютні гол і асист Циганкова за «Жирону»:

Кращий коментар

andrei39
Андрей Лазко - Эксперт
18.02.2023 07:22
пас назад під удар красиво віддав. та й гол якісний забив. хай так і надалі буде