Курйоз тижня. Гравця «Трабзонспора», святкуючи гол, було відправлено в нокдаун партнером по команді (ВІДЕО)

2023-02-18 10:59 Курйозний випадок стався в першому матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій між турецьким «Трабзонспором» і швейцарським «Базелем» ... Курйоз тижня. Гравця «Трабзонспора», святкуючи гол, було відправлено в нокдаун партнером по команді (ВІДЕО)

Курйозний випадок стався в першому матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій між турецьким «Трабзонспором» і швейцарським «Базелем» (1:0). На 65-й хвилині зустрічі Єнс Ларсен, святкуючи гол у ворота суперника, не звернув увагу на партнера по команді Махмуда Хасана, який біг поруч, і отримав від нього ненавмисний удар по обличчю.

У результаті, датчанин звалився на газон і якийсь час не міг прийти до тями, але за хвилину зумів піднятися на ноги і продовжив матч, відігравши його до фінального свистка.