«Сампдорія» — «Болонья» — 1:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур

2023-02-18 18:02 18 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Сампдорія» (Генуя) та ... «Сампдорія» — «Болонья» — 1:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Сампдорія» (Генуя) та «Болонья» (Італія).

"Сампдорія" - "Болонья" - 1:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур"Сампдорія" - "Болонья" - 1:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Сампдорія» (Генуя) — «Болонья» (Італія) — 1:2 (0:1)
Голи: Абдельхамід Сабірі (68) — Соріано (27), Орсоліні (90)

Попередження: Бруно Аміоне (43), Джуричич (45+2), Рінкон (59), Лукумі (61)

«Сампдорія» та «Болонья» зустрілися на стадіоні «Комунале Луїджі Фераріс» у захоплюючому матчі Серії А. «Болонья» максимально використала свої ранні шанси, вийшовши вперед на 27-й хвилині завдяки голу Р. Соріано. Це дало їм перевагу 0:1 у перерві між таймами. У другому таймі обидві команди кинулися вперед у пошуках більшої кількості голів.

Болонья мала перший шанс у вигляді пенальті на 68-й хвилині. А. Сабірі підійшов, щоб прийняти його, але врешті-решт його удар був відбитий. На 79-й хвилині «Сампдорія» провела четверту заміну у грі: М. Габб’ядіні замінив Хесе. «Болонья» також зробила безліч замін, і на 80-й хвилині Р. Орсоліні вийшов на поле в рамках своєї п’ятої та останньої заміни дня. На 90-й хвилині Орсоліні забив вирішальний гол, забезпечивши «Болоньє» перемогу з рахунком 1:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лаціо» — «Сампдорія», «Болонья» — «Інтер».