«Штутгарт» — «Кельн» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

2023-02-18 18:30 18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Штутгарт» (Німеччина) та ... «Штутгарт» — «Кельн» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Штутгарт» (Німеччина) та «Кельн» (Німеччина).

"Штутгарт" - "Кельн" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур"Штутгарт" - "Кельн" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Штутгарт» (Німеччина) — «Кельн» (Німеччина) — 3:0 (1:0)
Голи: Діас (9), Соса (59), Т. Кулібалі (74)

Попередження: С. Баумгарт (23), Шабо (23), Сайлас Катомпа Мвумпа (23), Костянтинос Мавропанос (52), Б. Шмітц (58), Елліс Схірі (65), Енцо Мілот (82), Адамян (84)

88 хвилина, Гол, ВфБ Штутгарт, П. Стенцель У суботу матч Бундесліги між ВфБ Штутгарт та ФК Кельн висвітлив «Мерседес-Бенц-Арену». На 9-й хвилині «Штутгарт» повів у рахунку завдяки Жілю Діасу, який забив найважливіший перший гол у матчі. Матч продовжував розпалюватися, обидві команди отримали кілька карток. Соса зі «Штутгарту» забив гол на 59-й хвилині, перш ніж його товариші за командою Кулібалі та Стенцель зафіксували перемогу з рахунком 3:0 майже в основний час.

«Штутгарт» зробив п’ять замін протягом усього матчу: Жіля Діаса замінив Кулібалі на 73-й хвилині, а Харагуті, Фуріха та Антона замінили Мілло, Вагноман та Стенцель двома хвилинами пізніше. Завдяки цим замінам «Штутгарт» посилив контроль над грою і в результаті зміг забезпечити перемогу. ФК «Кельн» вніс дві зміни до свого складу: Шмітц та Кайнц були замінені на Шіндлера та Тільмана на 64-й хвилині, а Майна був замінений на Сільці через 12 хвилин. Оскільки жодна з команд не змогла вийти з глухого кута у другому таймі, «Штутгарт» вийшов переможцем завдяки перемозі над «Кельном» з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Шальке» — «Штутгарт», «Кельн» — «Вольфсбург».