«Вольфсбург» — «РБ Лейпциг» — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

2023-02-18 18:30 18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Вольфсбург» (Німеччина) та ... «Вольфсбург» — «РБ Лейпциг» — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Вольфсбург» (Німеччина) та «РБ Лейпциг» (Німеччина).

"Вольфсбург" - "РБ Лейпциг" - 0:3. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур"Вольфсбург" - "РБ Лейпциг" - 0:3. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Вольфсбург» (Німеччина) — «РБ Лейпциг» (Німеччина) — 0:3 (0:1)
Голи: Форсберг (14), Лаймер (85), Собослаї (90+3)

Попередження: Девід Раум (65), Себастьян Борнау (90+1)

Прохолодним вечором у середу на «Фольксваген-Арені» «Вольфсбург» приймав «РБ Лейпциг» у напруженому матчі Бундесліги. Незважаючи на гостру боротьбу в першому таймі, «РБ Лейпциг» зумів вийти з глухого кута на 14-й хвилині завдяки вдалому удару Е. Форсберга, якого пізніше на 75-й хвилині замінив К. Лаймер. «Вольфсбург» спробував атакувати та відновити лідерство у другому таймі, але їхні зусилля були обмежені організацією «РБ Лейпциг».

Намагаючись посилити напад, «Вольфсбург» провів кілька замін у другому таймі, покладаючись на таких гравців як Л. Вальдшмідт, О. Мармуш, Пауло Отавіо, М. Лакруа, Дж. Вінд, Л. Нмеча, П. Віммер. , М. Сванберг та Ф. Нмеча. Незважаючи на всі зусилля, «Вольфсбург» не зміг зрівняти рахунок, що дозволило гостям скористатися помилкою суперника, забивши другий гол на 85-й хвилині після удару Лаймера. РБ Лейпциг зробив ще кілька кадрових перестановок, які виявилися вирішальними, і на 90-й хвилині округлив рахунок до 0:3 завдяки Д. Собослаю після акуратного удару по керлінгу. Зусиллям господарів ще більше завадила жовта картка на 90-й хвилині, видана С. Борнау, і зрештою «РБ Лейпциг» здобув перемогу з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Кельн» — «Вольфсбург», «РБ Лейпциг» — «Айнтрахт».