«Евертон» — «Лідс» — 1:0. Чемпіонат Англії, 24-й тур

2023-02-18 19:00 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Евертон» (Ліверпуль) та ... «Евертон» — «Лідс» — 1:0. Чемпіонат Англії, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Евертон» (Ліверпуль) та «Лідс» (Англія).

"Евертон" - "Лідс" - 1:0. Чемпіонат Англії, 24-й тур"Евертон" - "Лідс" - 1:0. Чемпіонат Англії, 24-й тур

Чемпіонат Англії, 24-й тур

«Евертон» (Ліверпуль) — «Лідс» (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: С. Коулман (64)

Попередження: Тайлер Адамс (43), Макніл (44), В. Маккенні (44), Дукуре (44)

Запекла зустріч у Прем’єр-лізі між «Евертоном» та «Лідсом» на «Гудісон Парк» закінчилася ухильно в першому таймі, оскільки обидві сторони прагнули вийти з глухого кута. Лідсу не пощастило вийти з погано освітленого стадіону з порожніми руками після свистка на перерву. На початку другого тайму суддя роздав дві жовті картки гравцям «Евертона» Д. Макнілу та О. Дукуру за фізичну гру у штрафному майданчику та додаткову жовту картку гравцю «Лідса» В. Маккенні, внаслідок чого загальна кількість карток збільшилася до чотирьох. замовлення.

Потім «Лідс» швидко провів серію замін: М. Вобер замінив Р. Крістенсена, а невдовзі після цього К. Саммервілл замінив Б. Ааронсона. Менеджер «Евертона» швидко відреагував на зміни, замінивши Т. Девіса А. Онана. Тупик остаточно вийшов із глухого кута на 64-й хвилині, коли С. Коулман завдав карколомного удару і вивів «Евертон» вперед. У відповідь «Лідс» запросив У. Маккенні замість Г. Раттера та Дж. Харрісона замість С. Грінвуда, але цього було недостатньо, щоб перешкодити господарям здобути перемогу з рахунком 1:0. М. Мопе також замінив Е. Сіммса в «Евертоні» наприкінці матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Евертон» — «Астон Вілла», «Лідс» — «Саутгемптон».