«Брентфорд» — «Кр-л Пелас» — 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

2023-02-18 19:00 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... «Брентфорд» — «Кр-л Пелас» — 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

"Брентфорд" - "Кр-л Пелас" - 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур"Брентфорд" - "Кр-л Пелас" - 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Брентфорд (Англія) — «Кр-л Пелас» (Лондон) — 1:1 (0:0)
Голи: В. Джанелт (90+6) — Е. Ез (69)

Попередження: Мі (3), Дж. Айю (13), Йоахім Андерсен (35), К. Норгаард (75)

На Gtach Community Stadium матч між «Брентфордом» та «Крістал Пелас» завершився внічию 1:1. У ході матчу господарі поля Брентфорд першими покарали жовтою карткою на 3-й хвилині через Б. Мі. Крім того, «Крістал Пелас» мав два шанси з Дж. Айю на 13-й хвилині і Дж. Андерсеном на 35-й хвилині. На 63-й хвилині Брентфорд зробив дві заміни: Дж. Дасільва замінив М. Дамсгаарда, а Ю. Вісса замінив К. Шаде. У «Крістал Пелас» також було дві заміни: А.С. Локонга замість Е. Езе та М. Олізі замість Н. Ахамада.

На 69-й хвилині Е. Езе забив перший гол за «Крістал Пелас». Брентфорд відповів жовтою карткою К. Норгаарду на 75-й хвилині, після чого були дві заміни Р. Генрі та А. Хіки замість В. Джанелта і К. Льюїса-Поттера відповідно. «Крістал Пелас» зробив третю заміну на 80-й хвилині: Х. Матета замінив О. Едуара. На 82-й хвилині Т. Мітчелл вийшов замість К. Річардса, а Брентфорд зробив п’яту заміну, К. Норгаард поступився місцем С. Батісту. На останній хвилині матчу Джанелт забив гол, зрівнявши рахунок, і матч завершився внічию 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ман.Юнайтед» — «Брентфорд», «Кр-л Пелас» — «Ліверпуль».