«Челсі» — «Саутгемптон» — 0:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

2023-02-18 19:06 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Челсі» (Лондон) та ... «Челсі» — «Саутгемптон» — 0:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Челсі» (Лондон) та «Саутгемптон» (Англія).

"Челсі" - "Саутгемптон" - 0:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур"Челсі" - "Саутгемптон" - 0:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

Чемпіонат Англії, 24-й тур

«Челсі» (Лондон) — «Саутгемптон» (Англія) — 0:1 (0:1)
Голи: Уорд-Проуз (45+1)

Попередження: К. Кулібалі (4), Армель Белла-Котчап (16), Армстронг (45+4), С. Мара (75), Ромео Лавіа (87), Аррісабалага (87), Ковачич (90+7), R. Perraud (90+8), Уорд-Проуз (90+7)

У суботу ввечері матч Прем’єр-ліги між Челсі і Саутгемптоном завершився нічиєю 0:1, де Джей Уорд-Проуз забив гол за гостей в останні хвилини першого тайму. Ситуація загострилася на початку матчу: К. Кулібалі з «Челсі» та А. Белла-Котчап із «Саутгемптона» отримали жовті картки на 4-й та 16-й хвилинах відповідно. Ближче на початок другого тайму «Саутгемптон» вів з рахунком 0:1 після вдалого фінішу Дж. Уорд-Проуза. Незабаром після голу С. Армстронг із «Саутгемптона» отримав жовту картку, а чотирьох гравців було замінено. К. Кулібалі та Д. Д. Фофана з «Челсі» були першими двома гравцями, що поступилися місцем У. Фофана і Р. Стерлінгу.

До. Сулемана і З. Армстронг із «Саутгемптона» замінили А. Армстронга і Т. Уолкотта. У середині другого тайму М. Маунт та М. Мадуке з «Челсі» були замінені на К. Хаверца та М. Мудрика відповідно. Саутгемптон швидко пішов за ним, коли Сі Джей Алькарас, М. Ельюнуссі та І. Діалло замінили Р. Лавію та А. Мейтленд-Найлза. За останні шість хвилин матчу було видано чотири жовті картки — по одній С.Марі та Р.Лавіа з «Саутгемптона», дві — «Челсі» (К.Арісабалага та М.Ковачич). «Челсі» також змінив своїх гравців: К. Аспілікет і Б. Чілуелл замінили Т. Чалоба і К. Галлахера відповідно. Після вражаючої гри в обороні «Саутгемптону» вдалося досягти нічиєї 0:1 на виїзді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Тоттенхем» — «Челсі», «Лідс» — «Саутгемптон».