«Ніцца» — «Реймс» — 0:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур

2023-02-18 20:00 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ніцца» (Франція) та ... «Ніцца» — «Реймс» — 0:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ніцца» (Франція) та «Реймс» (Франція).

"Ніцца" - "Реймс" - 0:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур"Ніцца" - "Реймс" - 0:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Ніца» (Франція) — «Реймс» (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Лотомба (45), Діон Лопі (87)

У неділю нульова нічия між Ніццей і Реймсом у французькій Лізі 1 відбулася на Альянц Рів’єра, і жодна команда не змогла забити гол. Незважаючи на створені можливості, він завершив гру з рахунком 0:0 у основний час. Матч розпочався повільно, обидві команди добре захищалися, але після 45 хвилин гри суддя показав жовту картку J. Lotomba із Nice. Незабаром після цього Ф. Балогун з «Реймса» втратив чудову нагоду вивести свою команду вперед, пробивши пенальті над поперечиною.

Другий тайм проходив за тією ж схемою, що й перший, але на 61-й хвилині була зроблена перша заміна в матчі, коли М. ван Берген вийшов замість М. Маоліди з «Реймса», а потім Х. Каюце замінив А. Фліпса через дві хвилини. пізніше для Реймса. На 66-й хвилині С. Діоп вийшов на поле замість Б. Брахімі у складі «Ніцци», а Г. Лаборд вийшов на заміну замість Б. Буанані на 76-й хвилині ігрового часу. Буквально за кілька хвилин Реймс замінив К. Кейту на М. Бузі. На 87-й хвилині суддя показав жовту картку Д. Лопі з «Реймса», перш ніж К. Серхейс був замінений замість Ф. Балогуна в «Реймсі» на останній хвилині матчу. Остання заміна в матчі була зроблена: «Ніцца» замінила Р. Барклі Т. Моффі, а невдовзі після цього К. Тюрам замінив П. Росаріо. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодна з них не змогла досягти прориву з рахунком 0:0 після закінчення 94-ї хвилини гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Монако» — «Ніцца», «Реймс» — «Тулуза».