«Ньюкасл» — «Ліверпуль» — 0:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур

2023-02-18 21:30 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ньюкасл» (Англія) та ... «Ньюкасл» — «Ліверпуль» — 0:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ньюкасл» (Англія) та «Ліверпуль» (Англія).

"Ньюкасл" - "Ліверпуль" - 0:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур"Ньюкасл" - "Ліверпуль" - 0:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур

Чемпіонат Англії, 24-й тур

«Ньюкасл» (Англія) — «Ліверпуль» (Англія) — 0:2 (0:2)
Голи: Nunez Darwin (10), Гакпо (17)

Попередження: Фабіньо (20), Альмірон (37)

У матчі між «Ньюкаслом» та «Ліверпулем» у Сент-Джеймс-парку була напружена боротьба, в якій «Ліверпуль» вів 0:2 у таймі. «Ліверпуль» зберіг лідерство після перерви, з невеликими змінами у другому таймі. На 10-й хвилині «Ліверпуль» збільшив відрив завдяки голу Д. Нуньєса. Через сім хвилин «Ліверпуль» зробив рахунок 2:0 завдяки голу К. Гакпо, а ще за кілька хвилин рахунок не змінився після того, як Фабіньо отримав жовту картку. Ситуація у «Ньюкасла» ускладнилася на 22-й хвилині, коли М. Поуп був вилучений з поля, і команді довелося грати частину матчу, що залишилася, у складі 10 осіб.

Гра була прискорена, і в обох команд було багато моментів. «Ньюкасл» доповнив інцидент із червоною карткою заміною: Е. Андерсон замінив М. Дубравку. Невдовзі після цього М. Альмирон отримав попередження, та був обидві команди зробили заміни поспіль. Після цієї події С. Байсетіч, К. Гакпо, Д. Нуньєс та Дж. Хендерсон з «Ліверпуля» були замінені Дж. Мілнером, Діого Хотою, Р. Фірміно та Х. Еліоттом відповідно. «Ньюкасл» замінив А.Ісака на К.Вілсона та М.Алмірона на А.Гордона та К.Тріп’єра на Дж.Мерфі. На 71-й хвилині «Ньюкасл» забив гол і зробив останню заміну: Жолінтон вийшов замість Дж. Льюїса. Матч закінчився з рахунком 0:2, а «Ліверпуль» забрав усі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ньюкасл» — «Брайтон», «Кр-л Пелас» — «Ліверпуль».