«Інтер» — «Удінезе» — 3:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур

2023-02-18 23:45 18 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Інтер» (Мілан) та ... «Інтер» — «Удінезе» — 3:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Інтер» (Мілан) та «Удінезе» (Італія).

"Інтер" - "Удінезе" - 3:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур"Інтер" - "Удінезе" - 3:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Інтер» (Мілан) — «Удінезе» (Італія) — 3:1 (1:1)
Голи: Лукаку (20), Мхітарян (73), Lautaro Martínez (89) — Ловрич (43)

Попередження: Масіна (22), Лукаку (22), Маттео Дарміан (39), Дж. Біжол (47)

На стадіоні «Сан-Сіро», домашньому стадіоні «Інтера», господарі воювали з «Удінезе» у напруженому матчі. «Інтер» бачив багато спроб із самого початку, а нападник Ромелу Лукаку найкраще виглядав після пенальті. На 17-й хвилині «Удінезе» провів свою першу заміну, замінивши Е. Ебоссе на А. Мазіну. Майже відразу Масіна отримав жовту картку, оскільки він зафіксував фол. Гравець «Інтера» Р. Лукаку також отримав жовту картку на 22-й хвилині після суперечки з арбітром. За кілька хвилин М. Дарміану було видано жовту картку.

На 43-й хвилині С. Ловрич вивів «Удінезе» на табло видатним голом, зрівнявши рахунок до 1:1. «Інтер» відреагував швидко, замінивши Д. Д’Амброзіо М. Дарміана. Команда замінила Р. Лукаку та М. Брозовича на 46-й та 66-й хвилинах відповідно. Ф. Товен та І. Саксесс також були представлені у матчі за «Удінезе». На 73-й хвилині півзахисник «Інтера» Г. Мхітарян блискучим ударом вивів свою команду вперед. Потім господарі провели ще три заміни, представивши нових гравців Р. Госенса, Р. Гальярдіні та Ф. Дімарко. У складі «Удінезе» було замінено Т. Арслан, Л. Самарджич, Бето та Ф. Ебоселе. Матч завершився з рахунком 3:1, «Інтер» здобув перемогу над «Удінезе» у захоплюючій грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Болонья» — «Інтер», «Удінезе» — «Спеція».