«Ельче» — «Еспаньйол» — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 17:01 19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Ельче» (Іспанія) та ... «Ельче» — «Еспаньйол» — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Ельче» (Іспанія) та «Еспаньйол» (Іспанія).

"Ельче" - "Еспаньйол" - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Ельче" - "Еспаньйол" - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Ельче» (Іспанія) — «Еспаньйол» (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Дардер (90+3)

Попередження: Хіль (43), Брайан Оліван (44), Хосе Анхель Кармона (71), Хосе Анхель Кармона (82), Освітня виставка (90+6)

Огляд матчу «Ельче» — «Еспаньйол»:

Стадіон «Мануель Мартінес Валеро» приймав матч Ла Ліги між «Ельче» та «Еспаньолом». Команди зійшлися у напруженому матчі, який залишався нульовим до 90-ї хвилини. За рахунку у перерві 0:0 у другій половині матчу було видано серію замін і жовтих та червоних карток, що зрештою призвело до перемоги «Еспаньола» з рахунком 1:0. На 43-й хвилині гравець «Еспаньола» О. Хіль отримав жовту картку.

Буквально за хвилину жовту картку отримав і Б.Оліван. Ельче зробив свою першу заміну на 46-й хвилині, коли на заміну вийшли Л.Магаллан та П.Бігас. Еспаньйол швидко пішов за ним на 65-й хвилині, коли в гру вступили Р. Санчес та Р. П’єр-Габріель. Ще один раунд замін стався на 71-й хвилині, коли Х. А. Кармон отримав жовту картку. Незабаром після цього Ельче зробив подвійну заміну, коли на поле вийшли Е. Понсе та Р. Нтека. Еспаньйол зробив потрійну заміну на 77-й хвилині, коли були замінені Б. Оліван, Д. Суарес та Експозито. На 82-й хвилині Х.А. Кармона отримав другу жовту картку, внаслідок чого Ельче отримав червону картку та вибув із гри. . Через кілька секунд на заміну вийшли Г. Гумбау та Г. Верду, які заповнили прогалину. Ельче зробив ще одну заміну, і на 88-й хвилині у гру вступили Фідель та Жосан. Еспаньйол також зробив свою останню заміну на 90-й хвилині, коли вийшли О. Хіль та Н. Меламед. Невдовзі після цього матч був закритий, коли С. Дардер із «Еспаньолу» забив переможний гол. Експосіто Еспаньйоло отримав жовту картку, завершивши матч з рахунком 0:1 на користь Еспаньола.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ельче» — «Бетіс», «Еспаньйол» — «Мальорка».