«Брест» — «Монако» — 1:2. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:00 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Брест» (Франція) та ... «Брест» — «Монако» — 1:2. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Брест» (Франція) та «Монако» (Франція).

"Брест" - "Монако" - 1:2. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Брест" - "Монако" - 1:2. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Брест» (Франція) — «Монако» (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Дж. Ле Дуарон (86) — Олександр Головін (39), Боаду (73)

Попередження: Х. Белькебла (42), Бен Єддер (66), Ісмаїл Джейкобс (90+5)

Огляд матчу «Брест» — «Монако»:

Сонячним днем ​​на стадіоні «Франсіс-Ле Бле» стадіон «Брестуа 29» приймав «Монако» у матчі Ліги 1. Незважаючи на всі зусилля, Stade Brestois 29 програв із рахунком 1:2. Першим забив «Монако», відзначився О. Головін на 39 хвилині. Незабаром після цього була жовта картка Х. Белькебла зі «Стад Брестуа 29» на 42-й хвилині. На 61-й хвилині на стадіоні «Брестуа 29» відбулися дві одночасні заміни: Х. Магнетті замість Х. Белькебла та Т. Арконте замість А. Еліса.

У Монако також відбулися деякі зміни: Е. Бен Сегір був замінений М. Боаду, а В. Бен Єддер — Б. Емболо. Після того, як М. Боаду забив гол на 73-й хвилині, «Стад Брестуа 29» провів дві додаткові заміни, зумівши замінити М. Камару та Р. Дель Кастільйо на К. Дембелі та Н. Фадігу. «Монако» також використало свою третю заміну в обмін на К.Масіма та І.Якобса. На 86-й хвилині Stade Brestois 29 забив гол через Ж. Ле Дуарона, але, на жаль, цього було недостатньо, щоб врятувати гру. Матч завершився жовтою карткою І. Якобса з Монако на 90-й хвилині, а Stade Brestois 29 програла з рахунком 1:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лілль» — «Брест», «Монако» — «Ніцца».