«Ман.Юнайтед» — «Лестер» — 3:0. Чемпіонат Англії, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:00 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ман. Юнайтед» (Англія) ... «Ман.Юнайтед» — «Лестер» — 3:0. Чемпіонат Англії, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ман. Юнайтед» (Англія) та «Лестер» (Англія).

"Ман.Юнайтед" - "Лестер" - 3:0. Чемпіонат Англії, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Ман.Юнайтед" - "Лестер" - 3:0. Чемпіонат Англії, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

«Ман.Юнайтед» (Англія) — «Лестер» (Англія) — 3:0 (1:0)
Голи: Маркус Решфорд (25), Маркус Решфорд (56), Санчо (61)

Попередження: Ст Фаес (45+2), Менді (48)

Огляд матчу «Ман.Юнайтед» — «Лестер»:

Захоплюючий матч між «Манчестер Юнайтед» та «Лестером» на «Олд Траффорд» приніс впевнену перемогу господарям поля. Через 25 хвилин «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед завдяки М. Рашфорду. Гості не пощастило і припустилися кількох дорогих помилок. На 45-й хвилині W. Faes отримав жовту картку. На 46-й хвилині матчу «Манчестер Юнайтед» замінив Х. Санчо на А. Гарначо. Цей хід підвищив їхню результативність, і в наступні хвилини вони отримали пару жовтих карток, оскільки «Лестер» почав чинити опір. На 56-й хвилині Решфорд забив гол, збільшивши перевагу «Манчестер Юнайтед».

Лестер відреагував негайно: К. Дьюсбері-Холл замінив Ю. Тілеманса, Н. Менді замість Б. Сумаре та Тіто замість Д. Праета. «Манчестер Юнайтед» також вніс кілька власних змін: Фреда замінив С. Мактоміней, М. Рашфорда — А. Еланга, а Л. Шоу — А. Ван-Бісака. Господарі швидко окупилися, і Х. Санчо зробив рахунок 3:0 на 61-й хвилині. Коли результат був майже впевнений, обидві сторони спробували щастя із замінами: «Манчестер Юнайтед» представив К. Майну замість М. Сабітцера, а «Лестер» закликав К. Іхеаначо та Дж. Варді замінити Н. Менді та К. Іхеанахо, які швидко стомлюються. Однак це виявилося марним, і остаточний рахунок був 3:0 на користь «Манчестер Юнайтед».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ман.Юнайтед» — «Брентфорд», «Лестер» — «Арсенал».