«Спеція» — «Ювентус» — 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 21:00 19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Спеція» (Італія) та ... «Спеція» — «Ювентус» — 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Спеція» (Італія) та «Ювентус» (Турін).

"Спеція" - "Ювентус" - 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Спеція" - "Ювентус" - 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Спеція» (Італія) — «Ювентус» (Турин) — 0:2 (0:1)
Голи: М. Кін (32), Ді Марія (66)

Попередження: Локателлі (1), Кевін Агудело (16), Н. Фаджолі (51), Річка (55)

Огляд матчу «Спеція» — «Ювентус»:

Спеція та Ювентус зустрілися у матчі Серії А на стадіоні Альберто Пікко. Матч розпочався із попередження М. Локателлі на 1-й хвилині для «Ювентуса», перш ніж К. Агудело зі Спеції отримав жовту картку на 16-й хвилині.

Під час матчу «Спеція» зробила першу заміну на 25-й хвилині: Б. Драговскі замінив Ф. Маркетті. «Ювентус» вийшов із глухого кута завдяки голу М. Кіна на 32-й хвилині і зробив рахунок 0:1. Після перерви «Ювентус» провів дві заміни: Л. Паредес і Н. Фаджолі вийшли замість Х. Куадрадо та М. Де Шильо відповідно . Н. Фаджолі отримав жовту картку на 51-й хвилині, а Спеція отримав другу жовту картку у матчі від А. Ріка на 55-й хвилині. Після цього була власна заміна Спеції: на 59-й хвилині К. Агудело замінив М. Нзола. На 66-й хвилині А. Ді Марія забив гол, подвоївши перевагу «Ювентуса» до 0:2. Справедливість перемогла на користь «Спеції», коли самі отримали заміну на 79-й хвилині, коли Д. Верде замінив Д. Мальдіні. Незабаром після цього була ще одна заміна, коли А. Екдал замінив М. Калдару. Потім «Ювентус» зробив свою четверту заміну на 81-й хвилині, коли Ф. Костич вийшов на поле замість С. Ілінга-молодшого. Гра закінчилася останньою заміною «Ювентуса»: Д. Влахович та Л. Бонуччі замінили один одного на 90-й хвилині. Рахунок залишився 0:2, оскільки «Ювентус» обійшов переможців на стадіоні «Альберто Пікко».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Удінезе» — «Спеція», «Ювентус» — «Торіно».