«Байєр» — «Майнц» — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 22:33 19 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Байєр» (Леверкузен) та ... «Байєр» — «Майнц» — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Байєр» (Леверкузен) та «Майнц» (Німеччина).

"Байєр" - "Майнц" - 2:3. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика"Байєр" - "Майнц" - 2:3. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Байєр» (Леверкузен) — «Майнц» (Німеччина) — 2:3 (1:2)
Голи: Амірі (32), Шик (58) — А. Качі (26), Леандро Баррейро (45+4), М. Інгварцен (82)

Попередження: Стефан Белл (45+8), Свенссон (45+8), Х. Алонсо (45+5), А. Ханче-Ольсен (55), П’єро Інкапі (62), Леандро Баррейро (79), М. Інгварцен (84) ), Джеремі Фрімпонг (84), Кор (87), Джонатан Тах (87), Гложек (88), Р. Андрич (89)

Огляд матчу «Байєр» — «Майнц»:

90 хвилин, Жовта картка, FSV Mainz 05, D. Latza Bayer Leverkusen та FSV Mainz 05 зустрілися на BayArena для інтригуючого зіткнення Бундесліги. Перша половина матчу була напруженою, але на 26-й хвилині ФСВ змогла вийти вперед завдяки А. Качі. Леверкузенський «Байєр» одразу відповів голом М. Амірі на 32-й хвилині. Однак «Майнц» зміг повернути собі лідерство перед кінцем тайму завдяки голу Л. Баррейро на 45-й хвилині. На початку другого тайму леверкузенський «Байєр» зробив дві заміни, включивши в гру О. Коссоуну та К. Хадсон-Одої.

Цей хід пішов на користь, оскільки П. Шик зміг зрівняти рахунок на 58-й хвилині. Проте святкування «Байєра» було перервано, коли А.Адлі на 81-й хвилині був показаний червоною карткою за небезпечний підкат. В результаті інциденту «Майнцу» було призначено пенальті, а М. Інгвартсен збільшив рахунок та вивів свою команду вперед. На останніх хвилинах гри обидві команди вдалися до фізичної сили, отримавши кілька жовтих карток. Гра закінчилася перемогою FSV Mainz 05 з рахунком 3:2, незважаючи на сміливі зусилля леверкузенського «Байєра». Е. Тапсоба (Байєр Леверкузен) мав шанс вивести свою команду вперед наприкінці гри, але не реалізував пенальті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Фрайбург» — «Байєр», «Майнц» — «Боруссія М».