«Рома» — «Верона» — 1:0. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 23:45 19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Рома» (Рим) та ... «Рома» — «Верона» — 1:0. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Рома» (Рим) та «Верона» (Італія).

"Рома" - "Верона" - 1:0. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Рома" - "Верона" - 1:0. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Рома» (Рим) — «Верона» (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: О. Солбаккен (45)

Попередження: І. Хієн (28), Дж. Моурінью (33), Смолінг (38), К. Нгонге (43)

Огляд матчу «Рома» — «Верона»:

Матч Серії А між «Ромою» та «Вероною» завершився перемогою «Роми» з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий перед перервою, його забив О. Солбаккен. Обидві команди вперто боролися протягом 90 хвилин, але «Рома» виявилася сильнішою та набрала три очки. Протягом усього матчу «Верона» завдала загалом п’ять жовтих карток, а господарі поля зробили дві заміни: Т. Абрахам вийшов замість «Роми», а А. Белотті був замінений.

З іншого боку, «Верона» протягом усього матчу зробила чотири заміни, на заміну вийшли Д. Коппола, К. Лазанья, Х. Брааф та Ю. Каллон. «Рома» також зробила дві заміни в ході матчу: на 70-й хвилині вийшли Р. Карсдорп і З. Челік, а О. Солбаккена замінив М. Залевскі. Гості наслідували цей приклад, провівши загалом чотири заміни: І. Хієн, А. Гайч, Д. Лазович і К. Нгонге вийшли на заміну, а Дж. Дойг та О. Абільдгаард були замінені пізніше в матчі. У результаті «Ромі» вдалося зберегти лідерство 1:0 і набрати цілих три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Кремонезе» — «Рома», «Верона» — «Фіорентина».