«Тулуза» — «Марсель» — 2:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 23:45 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Тулуза» (Франція) та ... «Тулуза» — «Марсель» — 2:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Тулуза» (Франція) та «Марсель» (Франція).

"Тулуза" - "Марсель" - 2:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Тулуза" - "Марсель" - 2:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Тулуза» (Франція) — «Марсель» (Франція) — 2:3 (1:0)
Голи: Т. Даллінга (3), О. Онайву (87) — К. Мбемба (52), К. Юндер (59), Нуно Таварес (79)

Попередження: К. Юндер (54), Колашінац (76)

Огляд матчу «Тулуза» — «Марсель»:

Матч Ліги 1 між «Тулузою» та «Марселем» був захоплюючим від початку до кінця. За рахунку 1:0 на користь «Тулузи» господарі поля були налаштовані на перемогу, але «Марсель» мав інші плани. На 3-й хвилині «Тулуза» забила перший гол у грі завдяки Т. Даллінгу. На 46-й хвилині «Марсель» провів першу заміну, випустивши О. Унаї та Р. Малиновського. Незадовго до перерви, на 52-й хвилині, К. Мбемба зрівняв рахунок на користь «Марселя», забивши влучно забитий гол. Майже одразу після цього К. Ундер отримав жовту картку, і в результаті Марсель тимчасово скоротився до 10 осіб. Протягом 7 хвилин після рестарту Марсель вирвався вперед, а К. Андер забив хороший фініш на 59-й хвилині.

На 67-й хвилині «Тулуза» здійснила подвійну заміну, вивівши на поле Б. Дежагера та Ф. Шайбі. Марсель замінив С. Колашинаца замість М. Гендузі на 72-й хвилині, перш ніж сам Колашинац отримав жовту картку за 4 хвилини. На 79-й хвилині М. Таварес забив третій м’яч у матчі за «Марсель», який мав стати вирішальним у грі. Однак, оскільки «Тулуза» відмовилася здаватися, вони зробили ще чотири заміни на 81-й хвилині, випустивши Р. Ратао та В. Бірманчевича, а також Т. Даллінгу та С. Хамуліча на заміну. Марсель наслідував їх приклад зі своїми замінами на 85-й хвилині, випустивши С. Колашинаца замість Е. Байї та Ж. Клауса замість І. Каборе. Зрештою, на 87-й хвилині «Тулуза» зрівняла рахунок, а О.Онайву забив четвертий гол у матчі та завершив матч з рахунком 2:3 на користь «Марселя».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Реймс» — «Тулуза», «Марсель» — «ПСЖ».