«Торіно» — «Кремонезе» — 2:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-20 23:45 20 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Торіно» (Турін) та ... «Торіно» — «Кремонезе» — 2:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

20 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Торіно» (Турін) та «Кремонезе» (Італія).

"Торіно" - "Кремонезе" - 2:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Торіно" - "Кремонезе" - 2:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Торіно» (Турин) — «Кремонезі» (Італія) — 2:2 (1:0)
Голи: Санабрія (41), Вілфрід Сінго (79) — Френк Цаджут (54), Е. Валері (74)

Попередження: Ола Айна (66), Санабрія (75), Мергім Воєвода (90+1)

Огляд матчу «Торіно» — «Кремонезе»:

На 41-й хвилині матчу між «Торіно» та «Кремонесом» було призначено пенальті на користь «Торіно». Андерсон Санабріа вийшов на пенальті і, на жаль, схибив, залишивши рахунок 0:0. На 46-й хвилині Кремонезе зробили першу заміну в матчі: Секо Мейте був замінений Форкою Афена-Г’ян. Незабаром після цього, на 54-й хвилині, гості повели у рахунку завдяки Фаулеру Цаджуту. Торіно відреагував швидко, і за чотири хвилини Ола Айна отримав жовту картку за безрозсудний виклик. Незабаром після жовтої картки були заміни у складі «Торіно»: Янн Карамох, Нікола Радонич, Пол Шурс та Андреа Буонджорно, а також тактичний перехід з 3-5-2 на 4-3-3. На 68-й хвилині Кремонезе зробили другу заміну, замінивши Цаджута на Даніелі Чофані, а всього через 6 хвилин гості повели 2:0 завдяки Едвін Валері.

Менеджер «Торіно» Давиде Нікола знову змінив бік у пошуках голу та на 77-й хвилині випустив на заміну Самана Сінго. Його парафія окупилася, тому що всього через дві хвилини він скоротив відставання ударом у дальню штангу. За 10 хвилин до кінця матчу було ще багато замін. Дієго Окереке та Карло Буонайуто були представлені за Кремонезе, а Лівіо Сернікола та П’єтро Гільйоне залишили поле. Алекс Феррарі також вийшов на поле замість Кремонезе і замінив Луку Лохошвілі, а за дві хвилини до кінця до «Торіно» приєдналися Ігор Іліч та Гедрюс Гінейтіс замість Мбайє Войводи та Джібріла Сека. Войвода та Сек отримали жовті картки за сварку на бічній лінії. Матч закінчився з рахунком 2:2, і результатом залишилися задоволені обидві сторони. Це була завзята гра, в якій не бракувало моментів, але зрештою нічия була справедливим результатом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ювентус» — «Торіно», «Кремонезе» — «Рома».