«Хетафе» — «Валенсія» — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-21 00:00 20 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Хетафе» (Іспанія) та ... «Хетафе» — «Валенсія» — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

20 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Хетафе» (Іспанія) та «Валенсія» (Іспанія).

"Хетафе" - "Валенсія" - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Хетафе" - "Валенсія" - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Хетафе» (Іспанія) — «Валенсія» (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Майораль (82)

Попередження: Джене (21), Гонсало Вільяр (30), Г. Альварес (73), Омар Альдерете (76), Майораль (83), Порту (88), Хьюго Дуро (90)

Огляд матчу «Хетафе» — «Валенсія»:

Матч між «Хетафе» та «Валенсією» на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» завершився перемогою «Хетафе» з рахунком 1:0. Рахунок першого тайму був 0:0, але на 82-й хвилині «Хетафі» вдалося забити єдиний гол у матчі. Джене з «Хетафе» отримав жовту картку на 21-й хвилині, а на 30-й хвилині — Г. Вільяр. Потім Г. Вільяра замінили на М. Максимовича на 46-й хвилині. Запитання: Флорес пішов за ним на 59-й хвилині після отримання жовтої картки. «Валенсія» зробила власні заміни: Х. Гая замінив Т. Лато на 58-й хвилині. С. Ліно було замінено на Ф. Переса на 69-й хвилині, а потім Ю. Муса було замінено на Х. Гійамона.

Г. Альварес із «Хетафе» отримав жовту картку на 73-й хвилині, а О. Альдерете пішов за ним на 76-й хвилині після того, як він також отримав попередження. Мунір Ель-Хаддаді замінив Х. Сеоані на 78-й хвилині, а Г. Альварес був замінений на Ф. Ангілері. Момент забитого голу настав на 82-й хвилині, коли відзначився Б. Майораль, а на 83-й — його попередження про жовту картку. На тій же хвилині Алмейду замінив Маркос Андре. «Порту» з «Хетафе» отримав жовту картку на 88-й хвилині, Х. Дуро з «Валенсії» пішов за ним на 90-й, а Б. Майораль був замінений на Д. Суареса, а «Порту» на Х. Мата на тій же хвилині, що ознаменувало кінець їхньої квоти на заміни. Матч завершився перемогою «Хетафе» з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Вільярреал» — «Хетафе», «Валенсія» — «Реал С-дад».