Джордан Хендерсон: «Третій гол «Реала» нас засмутив»

2023-02-22 18:27 Капітан «Ліверпуля» Джордан Хендерсон прокоментував домашню поразку від «Реала» (2:5) у матчі Ліги чемпіонів. Джордан Хендерсон ... Джордан Хендерсон: «Третій гол «Реала» нас засмутив»

Капітан «Ліверпуля» Джордан Хендерсон прокоментував домашню поразку від «Реала» (2:5) у матчі Ліги чемпіонів.

Джордан Хендерсон (фото: ilromanista.eu)

— Ми все ж таки добре провели перший тайм. Ми були на висоті та створили кілька гарних моментів. Був добрий шанс при рахунку 2:0, але м’яч винесли майже з лінії. Якби там був гол, це стало б важливим моментом. Другий гол у наші ворота, ясна річ, був наслідком помилки. Третій гол нас засмутив, і саме тоді наша гра розклеїлася.

Важко підбивати підсумки одразу після такої гри. Більшість першого тайму ми грали добре, і нам не пощастило, що ми пішли на перерву за рівного рахунку. Ми припустилися занадто багатьох помилок. Сьогодні «Реал» карав нас за кожну з них, — сказав півзахисник після гри.

Кращий коментар

doktorim
Хендерсон: Реал наказывал нас за каждую ошибку. Всё верно, это уже такой уровень, что после каждой ошибки мяч оказывается в воротах ошибившейся команды. Пять ошибок - пять голов.