«Мідтьюлланд» — «Спортинг» — 0:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-23 21:45 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Мідтьюлланд» (Данія) і «Спортинг» (Лісабон). ... «Мідтьюлланд» — «Спортинг» — 0:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Мідтьюлланд» (Данія) і «Спортинг» (Лісабон).

"Мідтьюлланд" - "Спортинг" - 0:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"Мідтьюлланд" - "Спортинг" - 0:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«Мідтьюлланд» (Данія) — «Спортинг» (Лісабон) — 0:4 (0:1)
Голи: Себастьян Коутс (21), Педро Гонсалвеш (50), Педро Гонсалвеш (77), S. Gartenmann (85)

Попередження: Рікардо Есгайо (34), Мануель Угарте (75), E. Ашур (75), A. Gigovic (90)

Огляд матчу «Мідтьюлланд» — «Спортинг»:

ФК «Мідтьюлланд» і «Спортинг КП» зустрілися на «МЧ Арені» в матчі Ліги Європи УЄФА. Обидві команди почали гру з атак, намагаючись записати на свій рахунок перше очко в матчі. Sporting CP вдалося відкрити рахунок на початку гри на 21-й хвилині, коли С. Коатес відправив м’яч у сітку воріт. Потім «СК» продовжив практикувати атакувальну гру, внаслідок чого дві жовті картки отримали Р. Есгайо на 34-й хвилині та Пауліньо на 36-й хвилині. На жаль для Пауліньо, він отримав червону картку, внаслідок чого ФК «Мідт’юлланд» залишився вдесятьох. Унаслідок цього ФК «Мідт’юлланд» здійснив дві заміни на початку другого тайму: В. Андреасен вийшов замість О. Соренсена, а Е. Чілуф’я — замість А. Сельмані, в той час як «Спортінг КП» здійснив одну заміну в той самий період: Х. Беллерин замінив Р. Есгайо.

На 50-й хвилині «Спортинг КП» забив свій другий гол у матчі зусиллями Педро Гонкалвеша і незабаром зробив ще дві заміни: М. Фернандеш замінив Х. Моріту, а Н. Сантос замінив Артура Гомеша. Через три хвилини ФК «Мідт’юлланд» зробив останню заміну в матчі, М. Тіхосен замінив Й. Андерссона. Андерссона. На 75-й хвилині «Спортінг CP» отримав жовту картку після того, як М. Угарте помилився в грі, та сама доля спіткала Е. Ашура три хвилини потому. На 77-й хвилині Педро Гонкальвес подвоїв свій гольовий рахунок ще одним вдалим ударом. Потім М. Танлонго вийшов на заміну замість М. Угарте під час ще однієї заміни у складі «Спортинга». ФК «Мідт’юлланд» зробив останню заміну в грі: Ф. Гейсельберг замінив Г. Ісаксена. На 85-й хвилині «Спортинг КП» забив власний гол через помилку С. Гартенманна. Гартенманна. Після цього «АФК Мідт’юлланд» отримав останню жовту картку, гравцем-порушником став А. Гігович. Матч закінчився з рахунком 0:4 на користь «Спортинга».